Bize Ulaşın

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilir, görüş, öneri, şikayet ve eleştirilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın!

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilir, görüş, öneri, şikayet ve eleştirilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İş başvurusu için, www.kariyer.net web sitesinde yer alan ilanlarımıza başvuru yapmanız yada [email protected]medilase.net adresine CV’nizi göndermeniz gerekmektedir.

İletişim Talep Formu

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz! Başvurunuzu başarılı bir şekilde alıp size en kısa sürede size dönüş yapacağız. Lütfen formu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurunuz.

Neden Medilas?

Biz burada, MEDİLAS ailesi olarak, Değişimin güzellikle başladığını, Güzelliğin ise Mutluluğu getirdiğine inanıyoruz. Güzellik salonu denildiğinde, kendinizi evinizde hissettirecek sıcak ortamı ve güler yüzlü personeli ile Antalya, Alanya’da hizmet veriyoruz.

Adres & Telefon

Medilas Polikliniği: Atatürk caddesi Anıt iş merkezi Kat:2 Alanya, Antalya

Telefon: (0242) 513 3330

Whatsapp: 905325813392

Çalışma saatleri

Pazartesi - Cuma 8am to 7pm

Cumartesi - 9am to 5pm

Pazar - KAPALI

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×