E-Hizmetler

Medilas E-Hizmet nedir?

Aşağıda bulunan e-hizmetler içerisinden seçim yapıldıktan sonra başvuru yapılacak olan hizmet seçilir. Açılacak olan formdaki bilgiler doldurulup, gerekli ise belgeler yüklenerek e-hizmet başvuru işlemi gerçekleştirilir.

Estetik özgürlük, özgür konuşma gibidir; aslında bir tür serbest konuşmadır.

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi - E-Hizmetler

Yalnızca iletişim bilgilerinizi bırakın ve hakkında bilgi almak istediğiniz Tedaviyi seçin. Biz Sizi Arayalım

BİZ SİZİ ARAYALIM FORMUNU DOLDUR

İşlemler, Uygulamalar, Tedavi ve hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgisinin sorulabileceği fiyat talep formu. Lütfen istenen bilgileri eksiksiz olarak oldurunuz.

FİYAT TALEP FORMUNU DOLDUR

Medilase E-Randevu Sistemi ile Estetik ve Güzellik Uygulamaları randevusu almak çok daha hızlı, çok daha kolay!

HIZLI RANDEVU FORMUNU DOLDUR

Doktorunuza Sorun. Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız.

DOKTORUNA SOR, CEVAP MAİL ADRESİNE GELSİN

ETeşekkür uygulamasını kullanarak polikliniğimizle ilgili teşekkür mesajınızı gönderin, sitemizde yayınlayalım.

E-TEŞEKKÜR FORMUNU DOLDUR

Müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyet, en önemli prensibimizdir. Şikayet ve öneri formu doldurarak size daha iyi hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz.

DİLEK, ÖNERİ VE ŞİKAYET FORMUNU DOLDUR

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK FORMUNU DOLDUR

Medilas e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun. Takipte kalın ve şimdi e-bültenimize üye olun!

E-BÜLTENE ABONE OL!

Uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve onların memnuniyetinden mutluluk duymaktır.

Uluslararası benzer kuruluşlarla yarışarak doğru ve hızlı sağlık hizmetinde lider konuma gelmek ve bu kalite standardını sürekli korumaktır.

Müşterilerimize üstün teknoloji, uzman tıbbi kadro ile doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlamak, deneyimli, güler yüzle yaklaşımı ilke edinmiş personelimiz ile üstün hizmet sunarak, bizden memnun hastalarımızın sayısını her gün artırmaktır.

Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Medilase atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

Profesyonel kadrolarımız, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız, yüksek teknoloji ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılan merkezimiz ve modern alt yapımız ile teknolojinin ulaştığı ileri düzeyde tıbbi teşhis ve tedavi olanaklarını sunmaya devam etmekteyiz.

2005 yılından günümüze aynı kaliteyi müşterilerimize vermekten onur duyuyoruz. Çağdaş bilim, teknoloji ve ahlaki değerlerimizin ışığında, güvenilir ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kurumuz..

Konusunda uzman personellerimizle %100 güvene dayalı hizmet veriyoruz. Güleryüzlü, güvenli, huzurlu, temiz bir ortamda, eşitlik ve karşılıklı anlayış ilkesi dahilinde, mevcut tüm imkanlarımızı kullanarak ve sürekli iyileştirme ilkesine uyarak çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti vermek.

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×