Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

E-Teşekkür

E-Teşekkür uygulamasını kullanarak Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezi ile ilgili teşekkür mesajınızı gönderin, sitemizde yayınlayalım.

E-Teşekkür

E-Teşekkür uygulamasını kullanarak Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezi ile ilgili teşekkür mesajınızı gönderin, sitemizde yayınlayalım.

E-TEŞEKKÜR
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen hizmet aldığınız kişinin ismini yazınız.
Konuyla ilgili bölümü seçebilirsiniz.
Lüften hikayeniz için bir başlık yazınız.
Hikayenizi bize anlatın.

Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.
Daha fazla bilgi >> 

Alanında deneyimli hizmet

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz.

Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Medilase atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

Bütün çabamız, geçmişte ancak hayal edilebilen sağlık hizmetlerini modern tıbbın imkânlarını kullanarak lâyık olduğunuz şekilde sunmak ve bölgede etkin, güvenilir, ulaşılabilir ileri teknolojik donanımlı bir poliklinik olmaktır.

Bize Ulaşın:

MEDİLAS, ÇALIŞMA SAATLERİ:

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya / Antalya 07400 TÜRKİYE