Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

EKİBİMİZ

Konusunda uzman personellerimizle %100 güvene dayalı hizmet veriyoruz.

MEDİLAS ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ

Profesyonel kadrolarımız, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız, yüksek teknoloji ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılan merkezimiz ve modern alt yapımız ile teknolojinin ulaştığı ileri düzeyde tıbbi teşhis ve tedavi olanaklarını sunmaya devam etmekteyiz.

ESMA BİLGİÇ GÖKÇE

DOKTOR

1967 Antalya Gazipaşa doğumlu. 1991 Çukurova Üni. Tıp fakültesini bitirdi. 1994 yılı itibari ile Alanya da çalışmaya başladı.Evli ve iki çocuk annesidir. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi kurucularındandır.

FATMA VURAL

Estetisyen

1986 Alanya doğumludur. İlk-orta-lise eğitimini Alanya’da tamamlamıştır. Akdeniz Üniversitesi Cilt Bakımı ve Güzellik bölümünden mezun olmuş, stajını merkezimizde tamamlamıştır. Halen merkezimizde Estetisyen olarak çalışmaktadır.

SELMA ÖZALP

LGP Uzmanı

1978 Almanya doğumludur. Berufschule-abteilung kozmetik, beş yıl saç sağlığı ve anatomi üzerine eğitim almıştır.2005 yılında Türkiye’ye gelmiştir. Halen merkezimizde çalışmaktadır.

ŞEMŞAT ÇELİK

Estetisyen

1972 Türkmenistan doğumludur. İlk-orta-lise eğitimini Türkmenistan’da tamamlamıştır. Özel Melissa Estetisyenlik kursundan mezun olmuş, stajını merkezimizde tamamlamıştır. Halen merkezimizde Estetisyen olarak çalışmaktadır.

CEYLİN ÜNAL

Estetisyen

1995 Alanya doğumludur. İlk-orta-lise eğitimini Alanya’da tamamlamıştır. Özel Melissa Estetisyenlik kursundan mezun olmuş, stajını merkezimizde tamamlamıştır. Halen merkezimizde Estetisyen olarak çalışmaktadır.

Kariyer

Siz de Özel Medilas Polikliniği’nin bir parçası olmak ister misiniz? Özel Medilas Polikliniği’deki iş imkanları ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvurularınız için CV lerinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Sayın Ziyaretçimiz,

Vizyon Misyon ve kurumsal değerlerimiz doğrultusunda nitelikli, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilen kişileri istihdam etmek ve bu kişileri sürekli eğitim programları,etkin performans, ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz. Başvurularınız için özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Anlayışımız

Sağlık ve Güzellik sektöründe en iyi hizmeti sunarak, misafir memnuniyetinde mükemmelliği sağlayacak nitelikli insan kaynağını seçmek, onlara iş imkanı sağlamak ve geliştirmek İnsan Kaynakları anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Özel Medilas Polikliniği Genç, dinamik, yaratıcı ve tutku ile çalışan, dünyadaki ve sektöründeki gelişmeyi izleyen ekipler kurmayı hedeflemektedir.

HAKKIMIZDA

2005 yılından günümüze aynı kaliteyi müşterilerimize vermekten onur duyuyoruz. Çağdaş bilim, teknoloji ve ahlaki değerlerimizin ışığında, güvenilir ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kurumuz..

GÜZEL OLMAK SİZİNDE HAKKINIZ

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi Alanya'da, deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Daima kaliteli ve sağlıklı hizmet alabilirsiniz. Uzman ve sertifikalı personellerimizle sizlere sıcak bir ortamda hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda işlem görmek sizin en büyük hakkınız.

RANDEVU VE BİLGİ ALIN!

MEDİLAS online randevu giriş işlemleri ile artık estetik ve güzellik merkezimizden randevu almak çok kolay.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz.

DENEYİMLİ PERSONEL

Güleryüzlü, güvenli, huzurlu, temiz bir ortamda, eşitlik ve karşılıklı anlayış ilkesi dahilinde, mevcut tüm imkanlarımızı kullanarak ve sürekli iyileştirme ilkesine uyarak çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti vermek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Medilase atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

MEDİLAS

Biz burada, MEDİLAS ailesi olarak, Değişimin güzellikle başladığını, Güzelliğin ise Mutluluğu getirdiğine inanıyoruz. Güzellik salonu denildiğinde, kendinizi evinizde hissettirecek sıcak ortamı ve güler yüzlü personeli ile Antalya, Alanya’da hizmet veriyoruz.

MEDİLAS, ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ

HAKKIMIZDA

MEDİLAS

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

BASINDAN

HABERLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya hakkında şimdiye kadar basında yer alan haberleri BASINDAN sayfası altında bulabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

SAĞLIK REHBERİ

Tüm estetik ve güzellik merkezlerinde yapılan işlemler hakkında bilgi, sağlık makaleri, doktora sorulmuş sorular ve sağlık ansiklopedisi için tıklayın.

İletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Medilas:

Alanya, Medilase deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.