Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

ESTETİK - GÜZELLİK

Medikal Estetik Uygulamaları bedensel incelme, botoks, dolgu maddeleri ile kırışıklık tedavisi, kimyasal peeling, cilt bakımı, mezoterapi bulunmaktadır. Botoks ile kırışıklık tedavisi, terleme tedavisi yapılmaktadır.

Estetik - Güzellik

Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Gözalti ışık Dolgusu, Göz Çevresi Kırışıklık tedavisi, Kırışıklık Tedavileri, Boyun ve Dekolte, Leke Tedavileri, Cilt Bakımı, Anti-Aging, Kimyasal Peeling, Hyalüronik Asit Dolgu Uygulaması, iğneli Epilasyon, Mezolifting Uygulamasi, Mezoterapi Uygulamasi, Organik iple yüz germe, Bölgesel incelme, Vücut Şekillendirme, LPG: Selülit Tedavisi, Çatlak Tedavisi, Dermapen Tedavisi, Varis Tedavisi, Lazerle Varis Tedavisi, PRP ( Platelet Rich Plasma ), Kalıcı Makyaj - Permanent Make-Up, Lazer Epilasyon, ND: Yag Lazer Epilasyon, Pilates, Reformer pilates, Masaj, Clearlift, Gıdı Eritme, Medikal Estetik Uygulamalar, Sıkılaşma Tedavileri, Terleme Tedavisi,Pasif Jimnastik, Micro Plus, Lipoliz, Vücut Analizi, Sağlıklı Beslenme, Diyet, Medikal Cilt Bakımı, Hassas Peeling Kürü ve fazlası Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezi'nde...

Botoks

Botoks Yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmekte en etkili tedavi botokstur. Onlarca yıldır, milyonlarca kadının faydalandığı botox uygulaması hakkında her şey…

Dolgu Uygulamaları

Dolgu Uygulamaları Yüzünüzden yılları silmek, dolgun dudaklara kavuşmak ya da daha çekici görünmek için dolgu uygulamalarından faydalanabilirsiniz güvenli, çabuk ve pratik…

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu Daha çekici dudaklar yaratmanın, yüze daha genç bir görünüm vermenin en pratik yolu hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleridir. Dudak dolgusu ile daha çekici dudaklara kavuşabilir, yüzünüze gençliğin do...

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe Ameliyatsız yüz germe işlemleri, henüz ciddi bir operasyona hazır olmayanlar için yaşlanma belirtilerini hafifletecek, cilde daha genç, daha sıkı bir görünüm verecek invazif olmayan tedavilerdir.

Cilt Gençleştirme

Cilt Gençleştirme Cilt gençleştirmede yeni nesil teknolojilerle zamanı geri almak, daha genç ve pürüzsüz bir cilt yaratmak mümkün.

Gözaltı Işık Dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu Özel olarak geliştirilen göz altı ışık dolgusu Redensity II, gözaltı şişlik ve morluk problemi çözümüne tek seferde yardımcı olan ilk ve tek dolgu ürünü olma özelliğine sahip.

Göz Çevresi Kırışıklık Tedavisi

Göz Çevresi Kırışıklık Tedavisi Yaşınızı en çok ele veren yer gözlerinizdir. Zamana meydan okuyan, genç bakışların göz çevresi kırışıklık tedavilerinden ve ileri teknoloji sistemlerden geçiyor.

Kırışıklık Tedavileri

Kırışıklık Tedavileri Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmede en etkili sistemler, anti-aging uygulamalar. Kırışıklık tedavileriyle cildinizin bugününe olduğu kadar geleceğine de yatırım yapın.

Boyun ve Dekolte

Boyun ve Dekolte Cerrahi olmayan yöntemlerle daha genç bir boyun, daha pürüzsüz bir dekolteye kavuşmak mümkün. Boyun ve dekolte bölgesinde en etkili tedaviler, en yeni teknolojiler…

Leke Tedavileri

Leke Tedavileri Leke problemini doğru bir cilt bakım rutini ile önleyebilir, leke tedavisinde etkinliği kanıtlanmış sistemlerle daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilde kavuşabilirsiniz

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı Daha genç ve daha pürüzsüz bir cilt için etkili bir cilt bakım rutini geliştirin, etkili tedavilerden destek alın.

Anti-Aging

Anti-Aging Akıllıca yapılan anti-aging seçimler, beslenme düzeninizde yapacağınız minik değişiklikler ve etkili profesyonel bakımlarla cildinizde büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling Kimyasal peeling tedavisi ile daha canlı, parlak ve pürüzsüz bir cilt yaratmak mümkün. Hem de sadece dakikalar içinde…

Hyalüronik Asit Dolgu Uygulaması

Hyalüronik Asit Dolgu Uygulaması Hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri ile yüzünüzü biçimlendirmek, çizgileri silmek ve yılların yüzünüzden götürdüklerini geri vermek mümkün

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon; ince ve yumuşak bir iğneyle kıl köküne girilerek zayıf bir elektriksel akım uygulanarak yapılır.

Mezolifting Uygulaması

Mezolifting Uygulaması Mezolifting ile yılları geri çevirin. Cilt gençleştirmede, yüzdeki ince çizgileri hafifletmekte son derece etkili olan mezolifting, cilde ihtiyacı olan besin maddelerini vermek üzere tasarlanmış bir a...

Mezoterapi Uygulaması

Mezoterapi Uygulaması Selülit problemiyle savaşmak, bölgesel fazlalıklara müdahale etmek ve daha sıkı bir vücuda kavuşmak için mezoterapiden destek alabilirsiniz.

Lazerle Varis Tedavi

Sadece kılcal damar tedavilerinde etkili olan, lazerle varis tedavisi cilt üzeri ve damar içinden uygulanan iki tekniği bulunuyor.

Nd: YAG Lazer Epilasyon

Nd:YAG lazer epilasyon açık tenlilerde kalın veya ince yapılı, siyah, koyu kahverenkli tüyleri gidermekte etkilidir. Açık tenli kişilerde açık kahverengi tüylerde etkinliği düşüktür.

ClearLift

ClearLift™ alışılagelmiş deri tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve acı veren yüz germe işlemlerine alternatif olarak, zarar görmüş, tahriş olmuş deriyi yenileme yöntemidir.

Terleme Tedavisi

Aşırı terlemede ter bezleri normalden en az 10 kat daha fazla çalışır. ... En çok ellerde olmak üzere ayak tabanları, yüz, koltuk altları ve gövdede de aşırı terleme olabilir.

Lipoliz

Lipoliz nedir, Lipoliz hakkında, Lipoliz kimlere uygulanmaz ?

Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı yapılmasının birçok sebebi vardır. Gözenekler temizlenir ve içleri açıldığı için sivilce ve siyah nokta gibi problemler oluşmaz.

Organik İple Yüz Germe

Organik İple Yüz Germe Yer çekimine yenik düşen yüz hatlarınızı toparlamak artık hiç olmadığı kadar kolay. Basit bir işlemle cilt altına yerleştirilen organik ipler yıllara meydan okumanın en popüler yollarından biri hem d...

Çatlak Tedavisi

Çatlak Tedavisi Artık çatlağım var demeyin. Bu güne kadar tedavisi en zor estetik sorunlardan biri olan çatlaklarınızı silmeye hazır mısınız? Göğüs dekoltenizin, bacaklarınızın, kim bilir belki de karın bölgenizin çe...

PRP (Platelet Rich Plasma)

PRP nedir? PRP platelet rich plasma yani pıhtı hücrelerinden zengin kan demektir. PRP tedavisinde kişinin kendi kanından elde edilen pıhtı hücreleri ve büyüme faktörlerinden zengin plasma cildi yenilemekte kullanılır.

Pilates

Pilates, Doğu ve Batı felsefelerini barındıran yoga, dans, dayanıklılık-kuvvet antrenmanlarından ve jimnastikten parçalar taşıyan bir metottur.

Gıdı Eritme

Neyse ki, halk arasında gıdı olarak bilinen ve yüz ovalinin bozulmasına neden olan bu estetik soruna müdahale etmek mümkün. Eskiden sadece liposuction ve çene germ

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik deyimi, yapılan uygulamayı anlamayı kolaylaştırmak için halk arasında kullanılan bir deyimdir. Gerçekte bu uygulama bölgesel şekil bozukluklarının ve fazla yağ dokularının elektroterapi ( elektrostimülasyon) yöntemiyle giderilmesi esasına dayanmaktadır.

Oksijen Terapi

Oksijen Terapi Oksijenin azalması, ruh ve beden sağlığını kötü yönde etkilemekte ve yaşlanma sürecini hızlandırmaktadır.

Vücut Analizi

Bir kişinin vücut yağ oranı ya da vücut yağ yüzdesi, kişinin vücudunda bulunan yağ doku ağırlığının kişinin toplam ağırlığına oranıdır.

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme Teknolojinin de yardımıyla bölgesel zayıflama işlemlerinde büyük aşamalar kaydediliyor. Son yılların en gözde bölgesel incelme tedavileri özellikle ultrason ya da radyo frekans teknolojileri ile etki ...

Dermapen Tedavisi

Ucunda çok sayıda milimetrik iğne bulunan bir cihazla, cilt yüzeyinde yüzlerce mikroskopik delme yapan, böylece cildin kendi, doğal iyileşme mekanizmasını başlatan mikro iğneleme yöntemidir.

Kalıcı Makyaj - PERMANENT MAKE-UP

Permanent make-up (kalıcı makyaj) doğal pigmentleri cildin yüzeyine yerleştirme sanatıdır. Epidermis hücreleri ölür ve yenilenir, pigmentasyon neredeyse 3-5 yıl boyunca görünürlüğünü korur.

Reformer Pilates

Reformer pilates, özel tasarlanan bir aletle uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir.

Medikal Estetik Uygulamaları

Medikal Estetik Uygulamaları bedensel incelme, botoks, dolgu maddeleri ile kırışıklık tedavisi, kimyasal peeling, cilt bakımı, mezoterapi bulunmaktadır. Botoks ile kırışıklık tedavisi, terleme tedavisi yapılmaktadır.

Dermaroller

Cilt yenilemede yeni yöntem Dermaroller ile kök hücre ekstresi içeren ürünlerin cilt altına 200 kattan daha fazla geçmesi sağlanıyor.

Sağlıklı Beslenme

Sağlıklı beslenme yeterli ve dengeli beslenmedir.Vücudumuzu oluşturan hücrelerin düzenli ve dengeli çalışması için besin öğelerinden yani yağlar, karbonhidratlar, proteinler, vitaminler ve minerallerden yeterli miktarda almalıyız.

Hassas Peeling Kürü

Hassas peeling uygulaması gözle görülür bir cilt soyulması eşliğinde ciltte mükemmel gelişmeler sağlayan eşsiz bir metottur.

Vücut Şekillendirme

Vücut Şekillendirme Vücut şekillendirme sistemleri ile daha biçimli, ince ve çekici bir siluete kavuşmak mümkün. Bikini mevsimi fobisine son vermenin sırrı bu tedavilerden geçiyor.

Varis Tedavisi

Varis tedavisi yapılırken bu damarlarımızı aslında koruyabiliriz. Doğru tedavi yapılırsa, vücut problemli yerleri kendisi düzeltebiliyor. Yani birinci amaç varisin görüntüsünü düzeltmek olmamalı. Varisi tedavi ederken birinci amaç bu yedek damarları korumak olmalı.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Yaklaşık 20 yıldır üzerinde çalışmalar yapılan bu işlem, 1990'ların sonuna doğru ticari olarak yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Masaj

Masaj Nedir? Dilimizdeki masaj sözcüğü Arapça dokunma anlamına gelen “mass” ve Yunanca yoğurma anlamına gelen ”massein” sözcüklerinden türetilmiştir.

Sıkılaşma Tedavileri

Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmede en etkili sistemler, anti-aging uygulamalar. Kırışıklık tedavileriyle cildinizin bugününe olduğu kadar geleceğine de yatırım yapın.

Micro Plus

Micro Plus en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş elektro terapi cihazıdır. Elektroterapi hem fizik tedavi alanında hem de estetik amaçlı uygulamalarda uzun yıllardır uygulanmakta olan etkileri ve güvenirliği kanıtlanmış bir tedavi yöntemidir.

Diyet

Diyet, temelde bir insan ya da başka bir organizma tarafından tüketilen veya tüketilmeyen yiyeceklerin toplamıdır. Diyet çevreleri bir toplumsal tavır olarak bazı yiyecekleri yiyip yememeyi seçmekle oluşan gruplaşmalardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Medilas Estetik ve Güzellik merkezi hizmet, tedavi, ve uygulamaları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular ve yanıtları için tıklayın.

SAĞLIK REHBERİ

Sağlık çalışanlarına teşekkür

Koronavirüs (Covid-19) salgınında görevlerini canları pahasına fedakârca yerine getiren, ülkemizde sağlık sektöründe görev yapan her kademedeki personel, mücadeleyi büyük bir özveri ve fedakârlıkla sürdüren...

Saç Mezoterapisi ve Tedavisi

Saç Mezoterapisi yöntemi hem erkek hem de kadınlarda saç çıkarılmasını sağlayan bir kellik tedavi seçeneğidir. Aynı zamanda erkek tipi kellik geciktirebilir. Saç Mezoterapisi Nedir? Saç mezoterapisi,...

Glutatyon Tedavisi

Glutatyon sahip olduğunuz en değerli maddelerden biri. Peki gerçekten glutatyonu anlıyor musunuz? Glutatyon nedir? Glutatyon, üç önemli aminoasitten oluşan (glutamat, sistein, glisin) vücutta doğal olarak bulunan...

Sosyal Medya’da Bizi Takip Edin!

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm yenilikler ve hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz, online randevu...

Botoks Fiyatları

Alanya Botoks Fiyatları Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (0242) 513 3330 no'lu telefondan kliniğimizi arayarak botoks fiyatları hakkında...

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi 14. yıl kutlaması

Medilas Estetik ve Güzellik Merkezi olarak, ilk günden bugüne büyük titizlik ve özenle yaptığımız bu mesleğin zirvesini değerli ekibimizle kutlamaktan son derece mutluyuz. 14....

Adres

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya / Antalya 07400 TÜRKİYE

Telefon

Tel : (+9) 0242 513 3330
Fax: (+9) 0242 513 6312