Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

ANTİ AGİNG

Kullanılan anti-aging kremler içinde ilk aranması gereken maddeler, sodyum hyaluranate, hyaluranik asit, gliserin, aktif peptidler ve DNA hasarını onarmaya yarayan antioksidan bileşenlerdir.

TEKNOLOJİK UYGULAMALAR

Teknolojik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ESTETİK - GÜZELLİK

Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Gözalti ışık Dolgusu...

TEDAVİLER

Tüm tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

DOKTORUNUZA SORUN

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın.

Anti Aging
En etkili anti-aging maddeler:

Kullanılan anti-aging kremler içinde ilk aranması gereken maddeler, sodyum hyaluranate, hyaluranik asit, gliserin, aktif peptidler ve DNA hasarını onarmaya yarayan antioksidan bileşenlerdir.

Evde uygulanan cilt bakımının olmazsa olmazı:

Her gün temizleme ve nemlendirme yapmak önemli. Ayrıca haftada bir, banyodan sonra gözenekler açıkken granüllü bir peeling yapıp ardından 30-45 dakikalık bir nem maskesi uygulamak gerek.

Her mevsim anti-aging:

Kadınların yaptığı en önemli hatalardan biri, bahar ve yaz aylarını sadece güneş koruyucularla geçirip kışın anti-aging krem kullanmaya başlamaları. Unutmayın ki kremler 5 yıl sonra sizi çok daha genç gösterebilir, ama siz yılın 6 ayını atıyorsunuz. Kışın kullandığınız etkili kremler, ancak o altı ayda yıpranan cildinizi onarmaya yarıyor. Kısacası kremin mevsimi yoktur ve olumlu etkilerini sadece sürekli kullandığınızda görebilirsiniz.

Daha parlak:

Genelde ciltteki donukluğa renk düzensizliği de eşlik eder. Bu durumda önerim, cilde ihtiyacı olan aminoasit, vitamin ve hyalüronik asit gibi maddeleri veren mezoliftinğ.

Yağlanma cildin sinyalidir:

Cildin yağlı olması ile nemli olması iki farklı şeydir. Cildiniz çok yağlı olabilir, ama aynı zamanda son derece nemsiz kalabilir. Yağlanma cildin size verdiği bir sinyaldir. Aslında cildiniz, “bana iyi bakmıyorsun,” demek istiyordur. Yağlanma artışında da ilk tercihim her zaman kimyasal peelinglerdir. Yeni jenerasyon peel sistemleriyle bu işlem artık çok daha konforlu ve güvenli  bir hale geldi. Peeling hastalarımı kısa sürede mutlu eden en basit tedavilerim arasındadır.

Nemsiz cilt çabuk kırışır:

Cildiniz nemini kaybettikçe kırışır, kırıştıkça nemi daha da azalır. Kırışıklar, çizgiler oluştuysa bazı teknolojik ürünlerle tedavi uygulanır. îleri teknoloji ürünü yöntemlerle ciltte ısı ve mikroiğneleme yoluyla mikroskobik delikler açılır, bunlar onarılırken cildiniz yenilenir, pürüz ve çizgiler azalır, gözenekler daralır.

Lekelere karşı:

 Lekelerin en önemli nedeni güneş. Artık güneş koruyucu kullanmanın gerekliliğini herkes biliyor. Ama yaz aylarında kullanılan parfümler de cildi lekeler. Boynunuza sıktığınız parfüm, yüzünüze de temas eder. Koruyucu sürseniz bile güneşe çıktığınızda yüzünüzde lekeler oluşabilir. Bunlar, en zor tedavi edilen lekelerdir. En etkili tedavileri de peeling ve fraksiyonel lazerdir.

Gözaltı morlukları için:

İçeriğinde renk açıcılar ve besleyici maddelerin yer aldığı mezoterapi işlemleri, etkili oluyor.

Etkili minik dokunuşlar:

Yüzde en büyük farkı, hyalüronik asit dolgular ve hyalüronik asit içeren mezolifting işlemleriyle alabilirsiniz. Yüzünüz daha parlak, daha nemli, gölgelerinden arınmış görünür, çizgileriniz azalır. Bu işlemler hem kısa sürer, hem de sosyal hayatınıza hemen dönebilirsiniz.

Cilt için doğru beslenin

Bol su içerek,  lifli gıdalar tüketerek,  işlenmiş gıdalardan uzak durarak, alkolü sınırlayarak ve sigara içmeyerek daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Antioksidanlar açısından zengin meyve ve sebzeler yemeye çalışın – en yeşil, en koyu kırmızı ve mor olanların antioksidan değeri daha yüksektir.

En etkili selülit tedavileri:

Çok farklı hasta çeşidi, çok farklı selülit tipi ve bir o kadar da farklı tedavi var. Burada önemli olan selülitin derecesi ve durumu ile doğru tedavinin buluşması. Selülitle birlikte bölgesel fazlalık, kılcal damar, cilt elastikiyetindeki bozulma ve dolaşım sorunları da ele alınmalı. Fazla kilonuz varsa önce zayıflamalı, sonra selülit tedavisi yaptırmalısınız. Bölgesel fazlalık ve kalça altındaki selülit söz konusu olduğunda microplus denilen sistem en etkili sonucu veriyor. Kasları uyararak yağ dokusununyıkılması esasına dayalı bu sistem selülit tedavisinde oldukça etkilidir. Tabii ki mezoterapi, radyofrekans, masaj gibi tedavileri de unutmamak gerek.

TÜM TEDAVİLERİMİZ

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

DOKTORUNUZA SORUN
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Bize ulaştırmak istediğiniz sorunuzu yazınız.

Cilt Gençleştirme ve Kırışıklık Tedavileri

Kırışıklık Nasıl Oluşur? Yaşla birlikte cildimizde nem azalması ve kollajen liflerdeki bozulmalar nedeniyle küçük kırışıklıklar oluşmaya başlar. İşte bu kırışıklıklar zamanla mimik çizgilerinin derinleşmesi şeklinde derin kırışıklıklara dönüşür. Güneş ışınları, kollajen yıkımına...

Medilas Medikal Danışmanlık

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya'da müşterilerimize  estetik, güzellik, medikal uygulamalar hakkında bilgi verilmekte ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Sizlerde herhangi bir estetik operasyon planlıyor...

MEDİLAS, ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ

HAKKIMIZDA

MEDİLAS

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

BASINDAN

HABERLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya hakkında şimdiye kadar basında yer alan haberleri BASINDAN sayfası altında bulabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

SAĞLIK REHBERİ

Tüm estetik ve güzellik merkezlerinde yapılan işlemler hakkında bilgi, sağlık makaleri, doktora sorulmuş sorular ve sağlık ansiklopedisi için tıklayın.

İletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Medilas:

Özel Medilas Polikliniği estetik, güzellik, cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.