Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

CLEARLİFT

ClearLift Lazer, olağanüstü bir yenileme avantajı ile birlikte kolajen bir üretime olanak sağlamaktadır. Müdahalesiz, acısız ve duraksamadan çalışan bir uygulamadır.

TEKNOLOJİK UYGULAMALAR

Teknolojik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ESTETİK - GÜZELLİK

Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Gözalti ışık Dolgusu...

TEDAVİLER

Tüm tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

DOKTORUNUZA SORUN

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın.

Clearlift

ClearLift Lazer, olağanüstü bir yenileme avantajı ile birlikte kolajen bir üretime olanak sağlamaktadır. Müdahalesiz, acısız ve duraksamadan çalışan bir uygulamadır.

Acısız ve sürekli çalışan bir uygulama olduğu doğrudur. Klasik Piksel aşınmasının tersine bozulmamış bir deri altında piksellenmiş yenileme etkisine olanak sağlayan bu son versiyon ile birlikte böylesi gösterişli bir başarımız mevcuttur.

ClearLift Lazer, olağanüstü bir yenileme avantajı ile birlikte kolajen bir üretime olanak sağlamaktadır. Müdahalesiz, acısız ve duraksamadan çalışan bir uygulamadır. Acısız ve sürekli çalışan bir uygulama olduğu doğrudur. Klasik Piksel aşınmasının tersine bozulmamış bir deri altında piksellenmiş yenileme etkisine olanak sağlayan bu son versiyon ile birlikte böylesi gösterişli bir başarımız mevcuttur. Kimse sizin ne yaptığınızı anlamayacaktır ve mevcut anesteziye ya da yara tedavisinden sonra bakıma ihtiyaç yoktur.

ClearLift, gelen özellikle piksel lazer teknolojisi ile uygulanmış küçük yenileme yöntemi, yüzünüzden yılların etkisini silmekte ve büyümek için yeni kolajeni canlandırmaktadır. Bu yenilikçi lazer tedavisi, aşırı güneş banyosuna ya da hoş görünmeyen aşınma ve izlere sizi maruz bırakan tedavi edilemeyen tahribatlar olsun olmasın yılların cilde verdiği zararı önlemeye yardımcı olmaktadır. Bu etkileyici işlem, cildinizin yapısını iyileştirmek, gözenekleri küçültmek, ince çizgiler, kırışıklıklar, sivilce yaraları ve melazma gibi pigmentasyon problemlerini yok etmektedir ve çatlakların görünümünü ciddi ölçüde azaltmaya yardımcı olabilmektedir.

ClearLift Lazer, binlerce mikroskopik noktacığı ortaya çıkararak çalışmaktadır ancak bu noktacıkların her birinin çevresindeki deri zarar görmeden aynen kalmaktadır. Bu uygulama, cildinizin en üst katmanını bu ufak deliklerin çoğalmasından kaynaklanan zarardan korumaya çalışmaktadır ve cilt görünümünüzü önemli ölçüde iyileştirmektedir. Bu uygulama, tek bir tedaviyle gözle görülebilir sonuçlar yaratmaktadır.

Daha ayrıntılı olarak, piksel lazer ışığı, deriye ve çevredeki dokuya zarar vermeden ince termal kanalları oluşturarak zarar görmemiş cilt yüzeyinin içine işlemek amacıyla patentli optiklere nüfuz etmektedir. Mikro düzeyde zarar gören bölgeler (tedavi bölgesinin yaklaşık yüzde 15-20 civarı) iyileşme süreci ile başlamaktadır. Kolajen değişiklik gösterirken, cilt sıkılaşmakta ve yaralar iyileşmektedir. Tedavi bölgesi üzerindeki zarar görmemiş cilt daha hızlı bir iyileşmeyi desteklemektedir. Lazer cilt yenileme, deri düzeltimi ya da derin kimyasal pullanmayı göz önünde bulundurduğunuz takdirde – geniş çaplı iyileşme zamanından ve anestezi ihtiyacı olmamasından tereddüt etmeksizin ClearLift  sizin için doğru çözümdür. Bu uygulama, en az risk ve daha hızlı bir iyileşme zamanı ile birlikte daha kuvvetli bir teknoloji aracılığıyla benzer etkileyici sonuçlar yaratmaktadır.

ClearLift tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silmekte ve cildinizin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları ve hatta küçük sivilce yaralarını yok ederek etkili sonuçlar sağlamak adına yeni kolajeni canlandırmaktadır.

ClearLift Nedir?

ClearLift alışılagelmiş deri tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve acı veren yüz germe işlemlerine alternatif olarak, zarar görmüş, tahriş olmuş deriyi yenileme yöntemidir. ClearLift™ ciltteki çizgileri ve kırışıklıkları; kılcal damarların oluşturduğu ince damar görüntülerini ve kılcal damarları yok eder. ClearLift diğer lazer uygulamalara hassas olan ve bu sebeple tedavi uygulanamayan hassas ciltlerde de kullanılabilir özellikle de göz çevresi, boyun, ağız ve dudak çevresi ve göğüs gibi yerlerde çok verimli sonuçlar alınır.

ClearLift yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar. ClearLift derinin 3 mm altına kadar ısı verdiği için uygulamadan önce bölgeyi uyuşturmak gerekmez ve cildin onarımı  üst yüzeye zarar vermeden gerçekleşir.

ClearLift ile ilk uygulamada sonuçları görür, 3-5 uygulamada istediğiniz sonuçları alırsınız. seanslar genelde her üç dört haftada bir yapılır.

Bazı durumlarda tekrar uygulamada sonuç alırsınız.  Cildin görünümü her uygulamada daha da mükemmelleşir ve 3-6 ay sonrasında en iyi halini almış olur.

ClearLift Tedavi Uygulaması Nasıldır?

Acısız ve hızlı bir uygulamadır. Klasik fraksiyonel ablasyon uygulamasınınn tersine ciltte yaralanma yapmaz, sadece hafif fraksiyonel ısıtıcı hasara yaratarak kollageni çektirir ve yeni kollagen üretimi sağlar. Kimse bir girişim geçirdiğinizi anlamaz, anesteziye ya da yara bakımına ihtiyaç olmaz.

ClearLift, nonablatif piksel lazer uygulaması ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Bu yenilikçi lazer tedavisi, ince çizgiler, kırışıklıklar ve sivilce izlerini iyileştirdiği gibi cildinizin yapısını da iyileştirir, gözenekleri küçültür ve melazma gibi pigmentasyon problemlerini yok eder. 

ClearLift Lazer, binlerce mikroskopik noktacığı ortaya çıkararak çalışır, ancak bu noktacıkların her birinin çevresindeki deri zarar görmeden aynen kalmaktadır. Bu sayede cildinizin en üst katmanındaki sağlıklı deri, bu mikro delikleri kolayca iyileştirir.  Cilt görünümünüz önemli ölçüde iyileşir. Tek bir tedaviyle bile gözle görülebilir sonuçlar yaratır.

ClearLift Tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silmekte ve cildinizin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları ve hatta küçük sivilce yaralarını yok ederek etkili sonuçlar sağlamak adına yeni kollajeni canlandırmaktadır.

 ClearLift uygulamasının özellikleri 

  • –          Acısızdır,
  • –          İyileşme süresi yoktur,
  • –          Vücudun herhangi bir yerindeki sarkıklık ya da gevşekliği sıkılaştırır,
  • –          İnce çizgiler ve kırışıklıkları düzeltir
  • –          Botoks ve dolgu ihtiyacını azaltır,
  • –          Gözenek görünümünü azaltır,
  • –          Göz çevresindeki koyu renk görünümü giderir,
  • –          Yaraları azaltır ve izleri giderir
  • –          Düzensiz pigmentasyonu – hamilelikten kaynaklı lekeleri düzenler
  • –          Rozasea, bozuk kılcallar ve damar görüntülerini iyileştirir.

 

ClearLift Lazer FaceLift güvenli ve rahattır.

ClearLift Tedavisi, herhangi bir enjeksiyon ve cerrahi müdahale olmadan güvenli ve etkilidir. Herhangi bir tedavi sonrasında cilde zarar vermeden ve lokal hissizleştirme uygulamasına gerek kalmadan iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. İyileşme çok hızlı gerçekleşir ve hemen sonuç alınmaktadır.

Önemli Sonuçlar, Hızlı İyileşme

ClearLift küçük lazer teknolojisi, duraksama olmadan 3-4 gün içerisinde cilt etkilerini kapsayan daha önceki küçük lazer cilt yenileme tedavisine nazaran cilt yenilenmede yeni bir jenerasyon sunmaktadır. Yüzünüz sahip olduğunuz en önemli bölgedir. ClearLift cilt iyileştirme ve tedaviyle neler olabileceği hakkında daha çok şey öğrenmelisiniz.

Ben iyi bir ClearLift adayı mıyım?

Yaş itibariyle cildinde izler oluşan kişiler ClearLift adayıdır. En etkileyici sonuçlar, invazif olmayan terapiler deneyen ve daha girişimci bir şeyler arayan insanlar üzerinde görülmektedir. En iyi adaylar, güneş zararlarını azaltan, iyi görünen, önemli sağlık alışkanlıklarına sahip olan ve tabi ki cildini koruyan kişilerdir 

Piksel tüm cilt tiplerinde uygulanabilir mi?

Evet, ClearLift, yılın herhangi bir zamanında tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Ancak, bu konuda Dr. Gökçe ya da onun kadrosu ile görüşmek önemlidir. Çünkü bazı cilt tipleri,  uygun tedaviyi engelleyebilir.

Lazer Tedavisi ne kadar sürer?

ClearLift tedavisi genellikle her bir bölge için 20 dakikadan az sürmektedir. Tam bir tedavi, işlem görmüş bölgelere ve bireysel konsültasyona bağlı olacaktır.

Güvenli mi?

ClearLift tedavisi, herhangi bir enjeksiyon ya da cerrahi bir müdahale olmaksızın güvenli ve etkilidir. Tedaviden sonra kısa ömürlü olacak olan kızarıklığın cildinizde minimal seviyeye indirmesini bekleyebilirsiniz. Daha da önemlisi, bu işlemden hemen sonra hiç kimse ne yaptığınızı fark etmeyecektir.

Acı verir mi?

Hayır!!! En önemli deneyim tedavi süresince hoş bir sıcaklık olmasıdır. Zaman zaman çıt sesi duyulabilir çünkü lazer başlığı bölgeden bölgeye hareket etmektedir ancak kesinlikle acısızdır.

Daha sonra yenilemeye ihtiyaç duyar mıyım?

ClearLift, yaş itibariyle oluşan görünümü tersine çevirir ancak, yaşlanma sürecini durdurmamız mümkün değildir. Bu, beslenme, sağlık alışkanlıkları ve hormonları kapsayan tüm sağlık durumunuzu değerlendirmek için yaşlandırmayı geciktirici bir konsültasyona ihtiyaç duyacaktır. Ancak, başlangıç noktanıza ve tedaviden sonraki yaşam stilinize bağlı olarak, yeni görüntünüz birkaç ay ya da daha uzun sürebilir. Bizim size önerimiz, sonuçları devam ettirmek adına cilt bakımınızı dikkatli bir şekilde yapmanız olacaktır. Bu durum, yatırımınızı devam ettirmek için 4 Adımda Cilt Yenileme ( Renew 4 Step Skin Renewal System) uygulamamızı kullanmak, UV ışığına maruz kalmamak ve aşırı güneşten kaçınmak ile olacaktır. Dahası, güneşte kaldığınız takdirde günlük nemlendirici krem kullanmak oluşacak zararlara zemin hazırlamaktadır. Dikkatli bir şekilde yapılan cilt bakımı, cildinizin yenilenme etkilerini ve kolajen değişikliğini genişletmekte  ve küçük bir tedaviden son derece büyük bir fayda sağlamaktadır ve sonuç olarak bu işlem bakım seansları arasında zaman farkını artıracaktır.Birçok hasta için 12 ay sonra yapılacak tekrar tedavi daha sağlıklı bir görünümün devam etmesine yardımcı olacaktır. 

TÜM TEDAVİLERİMİZ

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

DOKTORUNUZA SORUN
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Bize ulaştırmak istediğiniz sorunuzu yazınız.

MEDİLAS, ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ

HAKKIMIZDA

MEDİLAS

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

BASINDAN

HABERLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya hakkında şimdiye kadar basında yer alan haberleri BASINDAN sayfası altında bulabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

SAĞLIK REHBERİ

Tüm estetik ve güzellik merkezlerinde yapılan işlemler hakkında bilgi, sağlık makaleri, doktora sorulmuş sorular ve sağlık ansiklopedisi için tıklayın.

İletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Medilas:

Özel Medilas Polikliniği estetik, güzellik, cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.