Estetik ve Güzellik - Hollywood Yanağı ( Yanak İnceltme )

Hollywood Yanağı ( Yanak İnceltme )

Yanak İnceltme ( Hollywood Yanağı ) Nedir? Nasıl Uygulanır ? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Hollywood yanağı; yıldızların ters üçgen yüz yapısına sahip olması, yanak estetiği (Bichectomy) operasyonuyla mümkün hale gelmiştir. Ters üçgen görüntünün oluşturulabilmesi için yanağın belli bölgelerinden yağ alınır. Bu yağların alınması, herhangi bir riske ve probleme sebebiyet vermemektedir.

Hollywood Yanağı (Bichectomy) Nedir?

Bir kişiye baktığımızda ilk dikkatini çeken yüz şeklidir. Sebep yüzdeki yağ dokusunun fazlalığı olsun ya da yaş ilerledikçe yüzün yaşlanmaya başlasın her zaman daha iyi görünebilmenin bir yolu vardır. Daha güzel ve çekici olabilmek için yüze çeşitli estetik müdahaleler vardır. Bu müdahalelerden biri olan bichectomy hem güzel hem de çekici görünebilmek mümkündür. Bu yöntemin popüler adı ise Hollywood yanağı olarak telaffuz edilmektedir. Yüzdeki fazla yağ dokularının alınıp elmacık kemiklerinin belirginleştirilip yüzün üçgen bir şekle sahip olması için yapılan estetik işleme verilen addır. Kısacası yüzde yanak inceltmesi yapılmasıdır.Bu yöntem ile asimetrik yüz hattına sahip kişilerin yüzünün simetrik hale getirilebilmesi de mümkündür.

Yanak İnceltme ( Hollywood Yanağı ) Fiyatları

Yanak İnceltme fiyatları her il, her hekim ve teknisyen tarafından farklı ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır. Kısaca fiyatları sabit değilir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (+9)0242 513 33 30 no’lu telefondan Medilase Estetik ve Güzellik Merkezini arayarak Yanak İnceltme fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz Medikal Estetik Danışmanlığı

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

Neden Medilas?

Klinik Kalite, kanıta dayalı tıp uygulamaları ile doğru teşhis ve tedavinin sağlanması, hataların önlenmesi, bakım sürecinin iyileştirilmesi, hasta ve çalışanların memnuniyetinin artırılması ve en iyi sağlık sonuçlarına ulaşılmasıdır.

Kaliteli sağlık hizmeti, “doğru” kişiye, “doğru” işi, “doğru” zamanda, “doğru” yolla, “doğru” araçlar kullanarak yapmak ve mümkün olan en iyi sonucu elde etmektir.

Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezinde uygulanan hizmet, tedavi, teknolojik uygulamalar gibi hizmetlerimiz ile ilgili, aklınıza takılan tüm soruları aşağıdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorabilirsiniz. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

RANDEVU AL formunu doldurarak  online randevu sisteminden faydalanabilirsiniz.

ALANYA, MEDİLASE DENEYİMİ İLE ESTETİK VE GÜZELLİK ALANINDA TÜM YENİLİKLERİ BULABİLECEĞİNİZ BİR ADRESTİR.


Daha fazla bilgi

Yanak İnceltme Hakkında Bilinmesi Gerekenler. Yanak İnceltme nedir? Yanak İnceltme nasıl etki eder? Yanak İnceltme ne işe yarar? Yanak İnceltme hangi sorunlarda etkili oluyor? Yanak İnceltme yapılan bölgede komplikasyon olur mu? Yanak İnceltme yaptırmada herhangi bir risk var mı? Yanak İnceltme işlemi nasıl uygulanıyor? Yanak İnceltme uygulamasını kim yapıyor? Yanak İnceltme uygulaması etkisini ne zaman gösterir? Yanak İnceltme yan etkisi var mı? Yanak İnceltme etkisi ne kadar sürer? Yanak İnceltme kimlere uygulanır ve yaş sınırı var mı? Yanak İnceltme hangi amaçlarla kullanılıyor? Yanak İnceltme sonrası denize girilir mi? Yanak İnceltme fiyatları nelerdir

  Hemen Doktorunuza Sorun

  Doktora soru sor, anında cevap al bölümünde Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi doktor ve estetisyenlerine sağlık, bakım, estetik ve güzellik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Uzmanlarımızın cevapları size e-posta adresiniz üzerinden iletilecektir  Önemli Not: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı ve hekimin çalışma alanları konusunda bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. 12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı yönetmeliğinin 34. ve 24. maddeleri gereğince hastalara ait ameliyat öncesi ve sonrası resimlerin web sitelerinde kullanılması yasaktır. Hem bu nedenden dolayı, hem de etik kurallara uygun olmadığından ve hastaların gizlilik haklarına saygı göstererek öncesi ve sonrası resimleri yayınlamıyoruz. Sitemizde kullanılan görsellerin tamamı anonim modeldir ve çizimdir.

  ×

  Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

  ×