Estetik ve Güzellik - İple Yüz Askılama

İple Yüz Askılama

İple Yüz Askılama Nedir? Nasıl Uygulanır ? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

İple yüz askılama (Ultra V Lift), düz ya da kılçıklı ameliyat ipliklerinin kanül yardımıyla sarkan bölgelere yerleştirilerek askıya alınma yöntemi ve germe tekniğidir.

Bahsettiğimiz Ultra V lift yönteminde PDO adı verilen polidioksan isimli ip cilt altına yerleştiriliyor, kolajen ve elastin üretimini artırıyor. Cilde eski gerginliği kazandırılmış oluyor. Kısacası bu işlem ameliyatsız bir yüz germe işlemidir

İple Yüz Askılama Fiyatları

İple Yüz Askılama fiyatları her il, her hekim ve teknisyen tarafından farklı ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır. Kısaca fiyatları sabit değilir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (+9)0242 513 33 30 no’lu telefondan Medilase Estetik ve Güzellik Merkezini arayarak İple Yüz Askılama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz Medikal Estetik Danışmanlığı

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.


Daha fazla bilgi

İple Yüz Askılama Hakkında Bilinmesi Gerekenler. İple Yüz Askılama nedir? İple Yüz Askılama nasıl etki eder? İple Yüz Askılama ne işe yarar? İple Yüz Askılama hangi sorunlarda etkili oluyor? İple Yüz Askılama yapılan bölgede komplikasyon olur mu? İple Yüz Askılama yaptırmada herhangi bir risk var mı? İple Yüz Askılama işlemi nasıl uygulanıyor? İple Yüz Askılama uygulamasını kim yapıyor? İple Yüz Askılama uygulaması etkisini ne zaman gösterir? İple Yüz Askılama yan etkisi var mı? İple Yüz Askılama etkisi ne kadar sürer? İple Yüz Askılama kimlere uygulanır ve yaş sınırı var mı? İple Yüz Askılama hangi amaçlarla kullanılıyor? İple Yüz Askılama sonrası denize girilir mi? İple Yüz Askılama fiyatları nelerdir

  Hemen Doktorunuza Sorun

  Doktora soru sor, anında cevap al bölümünde Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi doktor ve estetisyenlerine sağlık, bakım, estetik ve güzellik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Uzmanlarımızın cevapları size e-posta adresiniz üzerinden iletilecektir  Önemli Not: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı ve hekimin çalışma alanları konusunda bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. 12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı yönetmeliğinin 34. ve 24. maddeleri gereğince hastalara ait ameliyat öncesi ve sonrası resimlerin web sitelerinde kullanılması yasaktır. Hem bu nedenden dolayı, hem de etik kurallara uygun olmadığından ve hastaların gizlilik haklarına saygı göstererek öncesi ve sonrası resimleri yayınlamıyoruz. Sitemizde kullanılan görsellerin tamamı anonim modeldir ve çizimdir.

  ×

  Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

  ×