Estetik ve Güzellik - Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma Nedir? Nasıl Uygulanır ? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Kaş kaldırma, ağrısız ve hızlı bir şekilde uygulanan bir yöntemdir. Botoks ile kaş kaldırma operasyonu uzman estetik cerrahlar tarafından, altın oran hesaplamaları ile planlanarak uygulanır.

Ameliyatsız iple kaş asma nedir?

Kaş kaldırma operasyonları, gelişen teknolojiyle birlikte artık iz bırakmayan, his kaybına yol açmayan ve oldukça kısa sürede uygulanabilen tekniklerle yapılabiliyor. Cerrahi operasyonların olası risklerini ve komplikasyonlarını ortadan kaldıran ameliyatsız kaş kaldırma uygulaması, kesi olmadan, minimal cihazlarla kafatasına askılama tekniğiyle uygulanıyor. İple Kaş Asma olarak da tabir edebileceğimiz Ameliyatsız Kaş Kaldırma operasyonu, ayrıca botox, örümcek ağı estetiği ve Ultherapy teknikleriyle beraber uygulanarak, en verimli sonuçların alınmasına fayda sağlıyor.

Kaş Kaldırma Fiyatları

Kaş Kaldırma fiyatları her il, her hekim ve teknisyen tarafından farklı ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır. Kısaca fiyatları sabit değilir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (+9)0242 513 33 30 no’lu telefondan Medilase Estetik ve Güzellik Merkezini arayarak Kaş Kaldırma fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz Medikal Estetik Danışmanlığı

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

Neden Medilas?

Klinik Kalite, kanıta dayalı tıp uygulamaları ile doğru teşhis ve tedavinin sağlanması, hataların önlenmesi, bakım sürecinin iyileştirilmesi, hasta ve çalışanların memnuniyetinin artırılması ve en iyi sağlık sonuçlarına ulaşılmasıdır.

Kaliteli sağlık hizmeti, “doğru” kişiye, “doğru” işi, “doğru” zamanda, “doğru” yolla, “doğru” araçlar kullanarak yapmak ve mümkün olan en iyi sonucu elde etmektir.

Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezinde uygulanan hizmet, tedavi, teknolojik uygulamalar gibi hizmetlerimiz ile ilgili, aklınıza takılan tüm soruları aşağıdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorabilirsiniz. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

RANDEVU AL formunu doldurarak  online randevu sisteminden faydalanabilirsiniz.

ALANYA, MEDİLASE DENEYİMİ İLE ESTETİK VE GÜZELLİK ALANINDA TÜM YENİLİKLERİ BULABİLECEĞİNİZ BİR ADRESTİR.


Daha fazla bilgi

Kaş Kaldırma Hakkında Bilinmesi Gerekenler. Kaş Kaldırma nedir? Kaş Kaldırma nasıl etki eder? Kaş Kaldırma ne işe yarar? Kaş Kaldırma hangi sorunlarda etkili oluyor? Kaş Kaldırma yapılan bölgede komplikasyon olur mu? Kaş Kaldırma yaptırmada herhangi bir risk var mı? Kaş Kaldırma işlemi nasıl uygulanıyor? Kaş Kaldırma uygulamasını kim yapıyor? Kaş Kaldırma uygulaması etkisini ne zaman gösterir? Kaş Kaldırma yan etkisi var mı? Kaş Kaldırma etkisi ne kadar sürer? Kaş Kaldırma kimlere uygulanır ve yaş sınırı var mı? Kaş Kaldırma hangi amaçlarla kullanılıyor? Kaş Kaldırma sonrası denize girilir mi? Kaş Kaldırma fiyatları nelerdir

  Hemen Doktorunuza Sorun

  Doktora soru sor, anında cevap al bölümünde Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi doktor ve estetisyenlerine sağlık, bakım, estetik ve güzellik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Uzmanlarımızın cevapları size e-posta adresiniz üzerinden iletilecektir  Önemli Not: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı ve hekimin çalışma alanları konusunda bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. 12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı yönetmeliğinin 34. ve 24. maddeleri gereğince hastalara ait ameliyat öncesi ve sonrası resimlerin web sitelerinde kullanılması yasaktır. Hem bu nedenden dolayı, hem de etik kurallara uygun olmadığından ve hastaların gizlilik haklarına saygı göstererek öncesi ve sonrası resimleri yayınlamıyoruz. Sitemizde kullanılan görsellerin tamamı anonim modeldir ve çizimdir.

  ×

  Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

  ×