Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

MİCRO PLUS

Hollywood Yıldızları’nın son trendi “Micro Plus” Medilase’de…

TEKNOLOJİK UYGULAMALAR

Teknolojik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ESTETİK - GÜZELLİK

Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Gözalti ışık Dolgusu...

TEDAVİLER

Tüm tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

DOKTORUNUZA SORUN

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın.

Micro Plus

Hollywood Yıldızları’nın son trendi “Micro Plus” Medilase’de…
Yüz kaslarının sıkılaşması ve yüzünüzün ovalliğinin görüntülenmesi amacı ile kasları uyaran bir sistemle geliştirilen Micro Plus sayesinde Demi Moore ve Angelina Jolie gibi ünlüler operasyonsuz gençleşme yöntemini kullanıyorlar. Dünyaca ünlü isimlerin de güvenle kullandığı iğnesiz-acısız, botox ve herhangi bir dolgu maddesi kullanılmadan yapılan yüz gençleştirme formülü Micro Plus artık Alanya’da, Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nde…

HAREKETSİZLİK, düzensiz beslenme, ileri yaştan dolayı zamanla kas tonajı azalır ve elastikiyetini kaybederek sarkma meydana gelir.Üst kollarda, bacaklarda,basen kısmında, yüzde ve özellikle yanak ve çene bölgesinde oluşan bu görüntü pek hoşa gitmeyecek türdendir.Kas sarkmasını önlemek için düzenli spor yapılması ve düzenli beslenmek gerekir.Kasları sıkılaştırmak için özel cihazlardan da yardım alınabilir.

Bu cihazlardan biri, Alanya’da ilk defa Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi’nde hizmet veren Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nde kullanılmaya başlandı.
Micro Plus cihazı, kasları uyararak kan dolaşım sisteminde salınım olduğu sürece kaslardaki enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağların kullanılmasını sağlıyor.”

15 DAKİKADA AĞIR SPOR

İşlem uygulandığında direkt kaslara spor etkisi yapıyor.Tek bir seansta saatlerce spor yapmış gibi bir etkisi var.Mikro Plus yöntemiyle özellikle kaslar çalıştırılarak cildin elastikiyeti arttırılır, dokular sıkılaştırılır, çizgiler açılır, hücre yenilenmesi sağlanır, kas tonajı arttırılarak cildin lifting olması sağlanır.Uygulanan program 10- 15 seans arasındadır.Üçüncü seanstan sonra vücutta olumlu değişimler başlar.Yüze uygulandığında yaşınızdan çok daha genç bir görünüme sahip olursunuz.Micro Plus, vücut ölçülerinin eşitlenmesini, bölgesel zayıflamayı, kasları sıkılaşmasını sağlayarak, ödemin de atılmasını hızlandırır.

KİMLERE UYGULANABİLİR?

Selülit problemi, elastikiyet kaybı, bölgesel ve genel kilo problemi, aşırı ödem ve şişkinlik problemi, dış etkenlere bağlı olarak yaşlanmasını önlemek amacıyla çok rahatlıkla bu tarz problemleri olan herkese uygulanabilir.

“MİCRO PLUS” hakkında daha fazla bilgi için lütfen Alanya, Medilase Estetik ve Güzellik Merkezimizi ziyaret ediniz.

TÜM TEDAVİLERİMİZ

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

DOKTORUNUZA SORUN
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Bize ulaştırmak istediğiniz sorunuzu yazınız.

Medilas Medikal Danışmanlık

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya'da müşterilerimize  estetik, güzellik, medikal uygulamalar hakkında bilgi verilmekte ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Sizlerde herhangi bir estetik operasyon planlıyor...

Micro Plus Uygulaması

Micro Plus Hollywood Yıldızları'nın son trendi “Micro Plus” Medilase’de… Yüz kaslarının sıkılaşması ve yüzünüzün ovalliğinin görüntülenmesi amacı ile kasları uyaran bir sistemle geliştirilen Micro Plus sayesinde...

MEDİLAS, ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ

HAKKIMIZDA

MEDİLAS

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

BASINDAN

HABERLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya hakkında şimdiye kadar basında yer alan haberleri BASINDAN sayfası altında bulabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

SAĞLIK REHBERİ

Tüm estetik ve güzellik merkezlerinde yapılan işlemler hakkında bilgi, sağlık makaleri, doktora sorulmuş sorular ve sağlık ansiklopedisi için tıklayın.

İletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Medilas:

Özel Medilas Polikliniği estetik, güzellik, cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.