Estetik ve Güzellik - Nazolabial Dolgu – Parantez Çizgileri Tedavisi

Nazolabial Dolgu – Parantez Çizgileri Tedavisi

Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) Nedir? Nasıl Uygulanır ? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Nazolabial dolgu, burun kanatlarından ağız kenarına inen çizgilerin giderilmesi için uygulanan bir dolgu uygulamasıdır. Yaşlanma, genetik ve çevresel faktörlerden dolayı zamanla derinleşen bu çizgiler, yüz ifadesinde değişime yol açar; yüzde mutsuz ve üzgün bir ifade oluşabilir. Bu durumdan şikayetçi olan kişiler nazolabial dolgu işlemini tercih ederek ifadesini olumsuz etkileyen çizgilerden kurtulabilir. Nazolabial dolgu, burun kanatlarından ağız kenarlarına uzanan derin çizginin oluşmasına sebep olan yağ kaybını giderir ve gereken hacmi sağlayarak bölgedeki derinleşmeyi ortadan kaldırır. Nazolabial dolgu derin çizgilerin giderilmesinde en acısız, pratik ve başarılı yöntemdir.

Nazolabial Dolgu – Nazolabial Oluk (çizgi)

Burun kanat yanlarından başlayıp ağız köşelerine dek uzanan oluğa “nazolabial oluk” adı verilir. Doğduğumuz andan itibaren aslında yüzümüzün bir bileşeni olan bu oluk yaş aldıkça cildimizin nemini ve destek dokusunu kaybetmesiyle hem derinleşir hem de yer çekiminin etkisini sergilemeye başlar. Mimiklerimizin fazla aktif olduğu durumlarda bu proçes daha hızlı ve agresif gelişmektedir. Derinleşen ve belirginleşen nazolabial oluk hiç istenmeyen asık surat görünümüne ve yorgun yaşlı bir ifadeye neden olur.

Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) Fiyatları

Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) fiyatları her il, her hekim ve teknisyen tarafından farklı ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır. Kısaca fiyatları sabit değilir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (+9)0242 513 33 30 no’lu telefondan Medilase Estetik ve Güzellik Merkezini arayarak Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz Medikal Estetik Danışmanlığı

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

Neden Medilas?

Klinik Kalite, kanıta dayalı tıp uygulamaları ile doğru teşhis ve tedavinin sağlanması, hataların önlenmesi, bakım sürecinin iyileştirilmesi, hasta ve çalışanların memnuniyetinin artırılması ve en iyi sağlık sonuçlarına ulaşılmasıdır.

Kaliteli sağlık hizmeti, “doğru” kişiye, “doğru” işi, “doğru” zamanda, “doğru” yolla, “doğru” araçlar kullanarak yapmak ve mümkün olan en iyi sonucu elde etmektir.

Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezinde uygulanan hizmet, tedavi, teknolojik uygulamalar gibi hizmetlerimiz ile ilgili, aklınıza takılan tüm soruları aşağıdaki ‘Doktorunuza Sorun‘ formu aracılığı ile sorabilirsiniz. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

RANDEVU AL formunu doldurarak  online randevu sisteminden faydalanabilirsiniz.

ALANYA, MEDİLASE DENEYİMİ İLE ESTETİK VE GÜZELLİK ALANINDA TÜM YENİLİKLERİ BULABİLECEĞİNİZ BİR ADRESTİR.


Daha fazla bilgi

Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) Hakkında Bilinmesi Gerekenler. Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) nedir? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) nasıl etki eder? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) ne işe yarar? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) hangi sorunlarda etkili oluyor? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) yapılan bölgede komplikasyon olur mu? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) yaptırmada herhangi bir risk var mı? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) işlemi nasıl uygulanıyor? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) uygulamasını kim yapıyor? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) uygulaması etkisini ne zaman gösterir? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) yan etkisi var mı? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) etkisi ne kadar sürer? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) kimlere uygulanır ve yaş sınırı var mı? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) hangi amaçlarla kullanılıyor? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) sonrası denize girilir mi? Parantez Çizgileri Tedavisi (Nazolabial Dolgu) fiyatları nelerdir

  Hemen Doktorunuza Sorun

  Doktora soru sor, anında cevap al bölümünde Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi doktor ve estetisyenlerine sağlık, bakım, estetik ve güzellik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Uzmanlarımızın cevapları size e-posta adresiniz üzerinden iletilecektir  Önemli Not: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı ve hekimin çalışma alanları konusunda bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. 12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı yönetmeliğinin 34. ve 24. maddeleri gereğince hastalara ait ameliyat öncesi ve sonrası resimlerin web sitelerinde kullanılması yasaktır. Hem bu nedenden dolayı, hem de etik kurallara uygun olmadığından ve hastaların gizlilik haklarına saygı göstererek öncesi ve sonrası resimleri yayınlamıyoruz. Sitemizde kullanılan görsellerin tamamı anonim modeldir ve çizimdir.

  ×

  Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

  ×