Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

PASİF JİMNASTİK

Pasif Jimnastik'in kaç seans olması gerektiği, etkileri ve nasıl zayıflattığı ile ilgili bilgilendirici yazımız.

TEKNOLOJİK UYGULAMALAR

Teknolojik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ESTETİK - GÜZELLİK

Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Gözalti ışık Dolgusu...

TEDAVİLER

Tüm tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

DOKTORUNUZA SORUN

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın.

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik'in kaç seans olması gerektiği, etkileri ve nasıl zayıflattığı ile ilgili bilgilendirici yazımız. Tüm Estetik, Güzellik, Teknolojik Uygulamalar Hakkında Bilgi, Sağlık Makaleri, Doktora Sorulmuş Sorular ve Güzellik Rehberi

PELEKTROSTİMÜLASYON (Pasif Jimnastik)

Pasif jimnastik deyimi, yapılan uygulamayı anlamayı kolaylaştırmak için halk arasında kullanılan bir deyimdir. Gerçekte bu uygulama bölgesel şekil bozukluklarının ve fazla yağ dokularının elektroterapi ( elektrostimülasyon) yöntemiyle giderilmesi esasına dayanmaktadır. Vücudumuzda yağ dokusunun biriktiği yerlerde, kas dokusunu pasif biçimde çalıştırarak bölgenin incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik vücuda yerleştilen elektrodlarla doğru akım uygulanarak yapılır. Tek başına bir zayıflama yöntemi değildir. Herhangi bir kalori kaybina yol açmaz. İdeal kilo sınırları içinde bulunan ya da uygun bir programla zayıflamakta olan kişilere önerilir. Aynı zamanda aktif spor gibi efor gerektirmediği için ağır egzersiz yapması yasaklananlarda içermediğinden zayıflama döneminde egzersiz ihtiyacını karşılar. Ayrıca aktif sporda olduğu gibi kas kütlesinde artışa yol açmaz.

Uygulanan sağlıklı diyetle yağ hücreleri boşaltılır. Boşaltılan bu yağ hücreleri pasif jimnastikle yapılan kas hareketleri ile sıkılaştırılır. Farklı kas grupları belli bir program doğrultusunda çalıştırılır. Bu çalışmayla amaçlanan, enerji harcamak değil, kas gerginliğini arttırmaktır. Bölgesel zayıflamada kilo verirken olusan sarkmalari önlemek vücudu toparlamak ve cm. olarak incelmek amacıyla kullanılmalıdır. İncelmenin dışında kan akımını düzenleyerek cildin kalitesini artırır ve selülitin azalmasında etkili olur.

Her seansta artırılan akımla haftada 2-3 kez olmak üzere 15 – 20 seans önerilmektedir. Sonrasında özellikle Lenf drenajı ( pressoterapi) ve LPG uygulaması etkiyi maximum düzeye çıkararak en iyi sonucun elde edilmesini sağlar. Kişiler uygulamayı bıraktıktan sonra vücut yapısında bozulma veya kilo artışı söz konusu değildir.

TÜM TEDAVİLERİMİZ

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

DOKTORUNUZA SORUN
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Bize ulaştırmak istediğiniz sorunuzu yazınız.

MEDİLAS, ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ

HAKKIMIZDA

MEDİLAS

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

BASINDAN

HABERLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya hakkında şimdiye kadar basında yer alan haberleri BASINDAN sayfası altında bulabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

SAĞLIK REHBERİ

Tüm estetik ve güzellik merkezlerinde yapılan işlemler hakkında bilgi, sağlık makaleri, doktora sorulmuş sorular ve sağlık ansiklopedisi için tıklayın.

İletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Medilas:

Özel Medilas Polikliniği estetik, güzellik, cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.