Estetik ve Güzellik - SPECTRA XT – Lutronic

SPECTRA XT – Lutronic

SPECTRA XT – Lutronic Nedir? Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri

Yeni bir Nd: YAG-tabanlı Çoklu Platform

GENİŞLETİLMİŞ PLATFORM

Spectra XT Lutronic firmasının ürettiği en son teknoloji cihazıdır. Mevcut Q Switched. genişletilmiş endikasyon ve uygulamalara sahip oluğu için Spectra XT’ye extended platform adı verildi geniş uygulama alanı sunan bu sistem 4 adet dalga boyu üretme kapasitesine sahiptir.
dövmelerin ve derin pigmente lezyonların ortadan kaldırılması için hazırlanan yeni ve ödüllü lazer sistemidir.

“Genişletilmiş Platform” – Pigmentli Lezyonlar, Sivilce, Kızarıklık, Malezma, Dövme, Cilt Gençleştirme, Kırışıklar, Gözenekler, Onikomikoz ve daha fazlası

SADECE BİR Q-SWITCH DEĞİL, AYNI ZAMANDA “GENİŞLETİLMİŞ BİR PLATFORMDUR”

Bilim ve tıp sürekli olarak ilerleme halindedir ve akıllı bir üretici de bunlarla birlikte ilerler, yan, mevcut sistemler iyi şekilde çalışsa dahi yeni sistemlerin geliştirilmesi için sürekli bir dürtü vardır. Diğer taraftan bir üretici için kapsamlı sistem testleri ve kliinik deneyler olmadan tamamen yeni cihazları piyasaya sürmeye devam etmeye çalışmak lojistik olarak imkansızdır. Belki de ikinci hedefi başarmak için çabalamak yerine uygun konsept; “iyi çalışan bir şeyi almak ve bilimi uygulayarak daha iyi çalışmasını sağlamak” olmalıdır. Lutronic’in en son modeli olan SPECTRA XT’de yaptığı tam olarak budur.

Pigmentli lezyonlar için diğerlerinden daha iyi olan en emniyetli tedavi RuVY Touch, PIH gibi tedavi sonrası yan etkilerin ihtimalini ciddi oranda azaltan, 660 nm’lik benzersiz bir dalga boyu kullanan emniyeti kanıtlanmış yeni bir leke çıkartma tedavisidir.

* Daha önceki 532 nm’lik dalga boyundan daha emniyetlidir.
* 532 nm’lik dalga boyu kadar etkilidir.
RuVY “Rubi-benzeri Versati YAG” anlamına gelmektedir.

“Gold Toning” – 595 nm

Kızarıklık ve sivilce tedavisi için en iyi çözüm

595 nm dalga boyu kullanan Gold Toning sivilce sonrası kızarıklığı hafifletir ve aynı zamanda özellikleriyle iltihaplı sivilcelerin azalmasına yardımcı olur, bu özelliklerle anormal durumdaki vaskülatör fotobiyomodüler etkiler yoluyla normal haline geri döner.

Sivilce sonrasi lozarıkhk için yeni çözüm Iltihaph sivilce için daha az ilaç ihtiyacı

“Laser Toning” – 1064 nm

Malezma tedavisi için mükemmel seçim

Laser Toning, ciltteki melanin ve melansomlar lazer enerjisiyle seçici şekilde imha edildiği için melazma görünümünü ortadan kaldırır veya hafifletir. Klinik faydası yıllar boyunca tüm farklı cilt tiplerinde kanıtlanmıştır ve artık Spectra XT’nin çift-atımlı teknoloji kullanan yeni tedavi moduyla daha da etkilidir.

“Dövme Silme” – 1064 nm / 532 nm / 585 nm / 650 nm

Dövme silmede son teknoloji

Lazer enerjisi basitçe mürekkep parçacıklarını hedef alır ve enerji bunları küçük parçalara ayırarak vücuttan atılmalarını sağlar. Spectra XT ile her renkteki dövmeler dört farklı dalga boyuyla etkin şekilde silinmektedir.

Tüm renkli dövmeler için işe yaramaktadır.

Daha az acı ve daha az yaralanma
“RuVY Touch” – 660 nm

SPECTRA XT – Lutronic Uygulama Alanları

SPECTRA XT GENİŞLETİLMİŞ PLATFORM TANITIM BROŞÜRÜ

SPECTRA XT – Lutronic Fiyatları

SPECTRA XT – Lutronic fiyatları her il, her hekim ve teknisyen tarafından farklı ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır. Kısaca fiyatları sabit değilir. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (+9)0242 513 33 30 no’lu telefondan Medilase Estetik ve Güzellik Merkezini arayarak SPECTRA XT – Lutronic fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz Medikal Estetik Danışmanlığı

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.


Daha fazla bilgi

SPECTRA XT - Lutronic Hakkında Bilinmesi Gerekenler. SPECTRA XT - Lutronic nedir? SPECTRA XT - Lutronic nasıl etki eder? SPECTRA XT - Lutronic ne işe yarar? SPECTRA XT - Lutronic hangi sorunlarda etkili oluyor? SPECTRA XT - Lutronic yapılan bölgede komplikasyon olur mu? SPECTRA XT - Lutronic yaptırmada herhangi bir risk var mı? SPECTRA XT - Lutronic işlemi nasıl uygulanıyor? SPECTRA XT - Lutronic uygulamasını kim yapıyor? SPECTRA XT - Lutronic uygulaması etkisini ne zaman gösterir? SPECTRA XT - Lutronic yan etkisi var mı? SPECTRA XT - Lutronic etkisi ne kadar sürer? SPECTRA XT - Lutronic kimlere uygulanır ve yaş sınırı var mı? SPECTRA XT - Lutronic hangi amaçlarla kullanılıyor? SPECTRA XT - Lutronic sonrası denize girilir mi? SPECTRA XT - Lutronic fiyatları nelerdir

  Hemen Doktorunuza Sorun

  Doktora soru sor, anında cevap al bölümünde Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi doktor ve estetisyenlerine sağlık, bakım, estetik ve güzellik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Uzmanlarımızın cevapları size e-posta adresiniz üzerinden iletilecektir  SIK SORULAN SORULAR; Tüm işlem, tedavi ve uygulamalar hakkında bilgi, sağlık, bakım önerileri, etkili estetik ve güzellik sırları ve tavsiyeleri, doktora sorulmuş sorular ve cevapları

  Hayır, mümkün değildir. Çünkü kıl köklerinin hepsi aynı büyüme devresinde değildir. Uygulama esnasında olgun fazda (anogen) olan kıl kökleri etkilenir. Dinlenme (katogen) ve gerileme (telogen) fazındaki kıl kökleri etkilenmez. Bunlar için diğer seansların uygulanması gerekir. Kılların renklerinde ve büyüme devrelerinde olan farklılıklardan dolayı seans sayısı kişiye göre hatta aynı kişinin farklı bölgelerine göre değişir.
  Hayır. Yüze yapılan dolgu uygulamaları botoks zannedilmektedir. Botoks bir dolgu maddesi değildir. Yüzü şişirmez.
  Hayır. Sanıldığının aksine botoks yaptırıldığı zaman donuk, ifadesiz bir surat olması gerekmez. Uygulanan doz ve bölge seçimi ile bunu sağlamak, doğal bir görünüm vermek mümkündür.
  Hayır, bu mümkün değildir. Botoks doktor tarafından kas içerisine enjeksiyonla yapılır. Kremler ise cilde uygulanır, yüzeysel etkilidir. Etki mekanizmaları farklıdır. Botoksdinamik kırışıklıkları etkin bir şekilde giderirken, kremler sadece yüzeysel ince çizgilerde etkilidir. Kremler, cildi besleme, nemlendirme ve kollajen oluşumunu hızlandırma işlevlerini yerine getirir. Yüzeysel etkili olup, kırışıklık görünümünü hafifletmektedir. Botoks ise kırışıklığa yol açan kasları gevşeterek, belirli bir süre için ciltte kırışma meydana gelmesini engeller.
  Kaş arası kırışıklıkların tedavisinde ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilk saflaştırılmış nörotoksin kompleksibotokstur. Botoksun bu endikasyonda kullanımı, AB ülkelerindeki yetkili kurumların yanı sıra ABD'de FDA tarafından da onaylanmıştır.
  Hayır. Botoks bir ilaçtır. Özel bir bakteriden üretilmiş doğal, saflaştırılmış protein esaslı bir ilaçtır.
  Botoks uygulaması sonrası kısa süreli bir kızarıklık ve enjeksiyon bölgelerinde kabarıklık olabilir. Bunlar kısa sürede (24-48 saatte) düzelir. Bazen geçici olan şişlik ve morarma görülebilir.
  Sinir-kas sistemine ait hastalığı olan kişilerde (Eaton-Lambert sendromu, myasteniagravis gibi), hamilelere ve emzirenlere botoks uygulanmamalıdır.
  ×

  Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

  ×