Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

SPECTRA XT

Spectra XT, Lutronic firmasının ürettiği en son teknoloji cihazıdır. Mevcut Q Switched. genişletilmiş endikasyon ve uygulamalara sahip oluğu için Spectra XT’ye extended platform adı verildi

TEKNOLOJİK UYGULAMALAR

Teknolojik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ESTETİK - GÜZELLİK

Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Gözalti ışık Dolgusu...

TEDAVİLER

Tüm tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

DOKTORUNUZA SORUN

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın.

SPECTRA XT

Yeni bir Nd: YAG-tabanlı
Çoklu Platform

GENİŞLETİLMİŞ PLATFORM

Spectra XT Lutronic firmasının ürettiği en son teknoloji cihazıdır. Mevcut Q Switched. genişletilmiş endikasyon ve uygulamalara sahip oluğu için Spectra XT’ye extended platform adı verildi geniş uygulama alanı sunan bu sistem 4 adet dalga boyu üretme kapasitesine sahiptir.
dövmelerin ve derin pigmente lezyonların ortadan kaldırılması için hazırlanan yeni ve ödüllü lazer sistemidir.

“Genişletilmiş Platform” – Pigmentli Lezyonlar, Sivilce, Kızarıklık, Malezma, Dövme, Cilt Gençleştirme, Kırışıklar, Gözenekler, Onikomikoz ve daha fazlası

SADECE BİR Q-SWITCH DEĞİL, AYNI ZAMANDA “GENİŞLETİLMİŞ BİR PLATFORMDUR”

Bilim ve tıp sürekli olarak ilerleme halindedir ve akıllı bir üretici de bunlarla birlikte ilerler, yan, mevcut sistemler iyi şekilde çalışsa dahi yeni sistemlerin geliştirilmesi için sürekli bir dürtü vardır. Diğer taraftan bir üretici için kapsamlı sistem testleri ve kliinik deneyler olmadan tamamen yeni cihazları piyasaya sürmeye devam etmeye çalışmak lojistik olarak imkansızdır. Belki de ikinci hedefi başarmak için çabalamak yerine uygun konsept; “iyi çalışan bir şeyi almak ve bilimi uygulayarak daha iyi çalışmasını sağlamak” olmalıdır. Lutronic'in en son modeli olan SPECTRA XT'de yaptığı tam olarak budur.

Pigmentli lezyonlar için diğerlerinden daha iyi olan en emniyetli tedavi RuVY Touch, PIH gibi tedavi sonrası yan etkilerin ihtimalini ciddi oranda azaltan, 660 nm'lik benzersiz bir dalga boyu kullanan emniyeti kanıtlanmış yeni bir leke çıkartma tedavisidir. 

* Daha önceki 532 nm'lik dalga boyundan daha emniyetlidir. 
* 532 nm'lik dalga boyu kadar etkilidir. 
RuVY “Rubi-benzeri Versati YAG” anlamına gelmektedir.

 

“Gold Toning” – 595 nm

Kızarıklık ve sivilce tedavisi için en iyi çözüm

595 nm dalga boyu kullanan Gold Toning sivilce sonrası kızarıklığı hafifletir ve aynı zamanda özellikleriyle iltihaplı sivilcelerin azalmasına yardımcı olur, bu özelliklerle anormal durumdaki vaskülatör fotobiyomodüler
etkiler yoluyla normal haline geri döner.

  • Sivilce sonrasi lozarıkhk için yeni çözüm
  • Iltihaph sivilce için daha az ilaç ihtiyacı

“Laser Toning” – 1064 nm

Malezma tedavisi için mükemmel seçim

Laser Toning, ciltteki melanin ve melansomlar lazer enerjisiyle seçici şekilde imha edildiği için melazma görünümünü ortadan kaldırır veya hafifletir. Klinik faydası yıllar boyunca tüm farklı cilt tiplerinde kanıtlanmıştır ve artık Spectra XT'nin çift-atımlı teknoloji kullanan yeni tedavi moduyla daha da etkilidir.

“Dövme Silme” – 1064 nm / 532 nm / 585 nm / 650 nm

Dövme silmede son teknoloji

Lazer enerjisi basitçe mürekkep parçacıklarını hedef alır ve enerji bunları küçük parçalara ayırarak vücuttan atılmalarını sağlar. Spectra XT ile her renkteki dövmeler dört farklı dalga boyuyla etkin şekilde silinmektedir.

Tüm renkli dövmeler için işe yaramaktadır.

  • Daha az acı ve daha az yaralanma

“RuVY Touch” – 660 nm

Spectra XT Uygulama Alanları

  • Melazmada (lekelerde)
  • Dövme silmede (Renkli dahil)
  • Epidermal pigmente lezyonlarda
  • Dermal pigmente lezyonlarda

SPECTRA XT GENİŞLETİLMİŞ PLATFORM TANITIM BROŞÜRÜ

TÜM TEDAVİLERİMİZ

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

DOKTORUNUZA SORUN
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Bize ulaştırmak istediğiniz sorunuzu yazınız.

Medilas Medikal Danışmanlık

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya'da müşterilerimize  estetik, güzellik, medikal uygulamalar hakkında bilgi verilmekte ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Sizlerde herhangi bir estetik operasyon planlıyor...

SPECTRA XT Lazerle Dövme Silme

"Alanya Lazer ile Dövme Sildirme" 1064 nm / 532 nm / 585 nm / 650 nm Lazer enerjisi basitçe mürekkep parçacıklarını hedef alır ve enerji bunları...

MEDİLAS, ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ

HAKKIMIZDA

MEDİLAS

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

BASINDAN

HABERLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya hakkında şimdiye kadar basında yer alan haberleri BASINDAN sayfası altında bulabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

SAĞLIK REHBERİ

Tüm estetik ve güzellik merkezlerinde yapılan işlemler hakkında bilgi, sağlık makaleri, doktora sorulmuş sorular ve sağlık ansiklopedisi için tıklayın.

İletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Medilas:

Özel Medilas Polikliniği estetik, güzellik, cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.