Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Geride bıraktığımız yaz mevsiminin rehavetini üstümüzden attık. Peki ya tatilde alınan kilolar, deforme olan vücudumuz?

TEKNOLOJİK UYGULAMALAR

Teknolojik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ESTETİK - GÜZELLİK

Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Gözalti ışık Dolgusu...

TEDAVİLER

Tüm tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

DOKTORUNUZA SORUN

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın.

Vücut şekillendirme

Vücut şekillendirme sistemleri ile daha biçimli, ince ve çekici bir siluete kavuşmak mümkün. Bikini mevsimi fobisine son vermenin sırrı bu tedavilerden geçiyor.

Cerrahi operasyon gerektirmeyen müdahalelerle daha sıkı bir vücut vadeden teknikler, istenilen bölgelerdeki yağ hücrelerinin küçülmesini sağlayarak hem incelme hem de daha genç bir siluet yaratıyor. Diyete ve egzersize direnç gösteren, fazla yağlarından, elastikiyetini kaybetmiş vücut hatlarından şikâyetçi olan herkes, ultrason ve radyo frekans gibi farklı enerjilerle etki eden teknolojilerden faydalanabilir. Karın, kalça, sırt ve bacakları yeniden şekillendiren, bu bölgelerdeki cildin sıkılığını artıran ya da bölgesel fazlalıkları yok eden Zeltiq, SculpSure, UltraShape ya da VelaShape gibi sistemlerden hangisinden fayda sağlayabileceğiniz beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirleniyor.

Vücut şekillendirme estetikleri

Vücut Hızlı Şekillendiren Yöntemler

Estetik cerrahide, vücut biçimlendirme cerrahisi söz konusu olduğunda vücudun neredeyse her yerine birçok farklı yöntem uygulanabilir. Hastalar bu operasyonlar sayesinde diyet ve egzersize cevap vermeyen fazla yağ ve deriden kolaylıkla kurtularak mükemmel bir vücuda sahip olabiliyor.

Meme Estetiği

Tüm dünyada en sık yapılan ameliyatların başında gelir. Küçük göğüsler büyütülebiliyor, büyük göğüsler küçültülebiliyor, sarkık göğüsler dikleştirilebiliyor. Küçültme ameliyatlarında fazla meme dokusu alınıyor. Büyütme ameliyatlarında istenilen şekilde implantlar kullanılabiliyor.

Kalça İmplantı

Kalça büyütme operasyonunda faydalandığımız kalça implantları vücut şekillendirmenin önemli bir parçasıdır. Bu implantlar kas dokusunun önüne ya da arkasına yerleştirilerek kalçanın şeklini ve boyutunu geliştirirken doğal bir his de verir. Ancak üzerine oturulmasına dayanıklı olması gerektiği için meme implantlarına göre daha sert bir yapısı vardır.

Brezilya Tipi Kalça Germe

Brezilya tipi kalça germe olarak da adlandırılan bu ameliyat günümüzde gittikçe popülerlik kazanıyor. Diğer vücut germe operasyonlarında olduğu gibi kalça germede de fazla deri alınarak kalan deri sıkılaştırılır. Brezilya tipi kalça germede vücudun başka bir yerinden alınan yağ arındırılarak daha dolu ve yuvarlak bir kalça için kullanılır. Kalça germe ameliyatı uzun süreli memnun edici sonuçlarıyla güvenli ve etkili bir yöntemdir.

Karın Bölgesi Estetik Operasyonu (Abdominoplasti)

Karın bölgesi estetiği göbekteki fazla yağın, derinin alınmasını ve abdominal kasları germe operasyonunu birleştiren özel bir vücut biçimlendirme ameliyatıdır. Abdominoplasti ayrı bir prosedür olarak uygulanabilse de vücut biçimlendirme ameliyatının bir parçası olarak yapılabilir.
Vücudunuzdaki selülitler, fazla yağlarınız veya fazla deriniz çeşitli vücut biçimlendirme operasyonlarıyla tedavi edilebilir. Aynı anda hem deri fazlalığınız hem de fazla yağınız varsa bu operasyonlar sorununuz için harika bir çözümdür.

Üst Bacak, Uyluk Germe

Uyluk estetiğiyle geniş bir bölge olan üst bacak, vücudun geri kalanıyla orantılanarak bacakların yanında kalçanın da daha çekici görünmesi sağlanır. Bu operasyonda kasıklara saklanarak atılan kesiyle fazla deri iç ya da dış uyluktan güvenli bir şekilde alınır, bölgeye kontur verilir.

Kol Germe

Kol germe ameliyatı üst kol bölgesindeki fazla derinin alınmasında uygulanır. Fazlalığın nedeniyse genellikle yaşlanmanın doğal etkileri olsa da bazen hızlı kilo kaybı da buna yol açabilir. Fazla derinin alınmasıyla sıkılaşan kollar hastada daha genç bir görüntü oluşturur. Ancak yağ fazlalığı olan hastalar olumlu sonuçlar almak için öncelikle liposuction yaptırmalıdır.

Liposuction

Liposuction vücut şekillendirmesinde en yaygın yöntemdir çünkü liposuction cerraha vücut şekillendirmede ayrıntıya inme fırsatı tanır. Çok ince birkaç kesi açılarak inatçı yağ depolarının üstesinden kalıcı olarak gelinebilir. Liposuction birçok farklı yöntemle uygulanabilir

LIPOSUCTION
Liposuction genel olarak cerrahi operasyon ile vakumlayarak vücuttan yağ alma işlemidir. Yağ depolanması ile oluşan fazlalıkların giderilmesi için etkili bir yöntemdir. Öncelikle bilinmesi gereken Liposuction (Yağ Aldırma)…
KARIN GERME
Karın germe ameliyatları aşırı kilo alımı, hamilelik sonrası kilolar, bölgesel kilo alımı gibi problemler sonrasında fazla yağ bulunan veya karın çatlakları oluşmuş derinin çıkartılması işlemidir. Bazı durumlarda karın germe…
KOL GERME
Kol derisindeki elastikiyet kaybının sebep olduğu sarkmalar, yaşlandıkça ve fazlaa kilo vermek gibi etkenlerden dolayı ortaya çıkabilir. Kol germe ameliyatı bu sorunun cerrahi çözümüdür. Bazen ameliyat liposcution…
BOYUN GERME
Boyun germe ameliyatları boyun bölgesinde yaşlanma ile birlikte etkisi artan kırışma, sarkma, kalınlaşma, yer değiştirme gibi problemlerin tedavisi için uygulanmaktadır.Yerçekiminin deri, doku ve kaslar üzerindeki etkisi…
BACAK GERME
Bacaklar yaşlanma ile birlikte deri elastikiyetinin kaybı, yağ dokusunun azalması gibi fiziksel değişikliklere uğrarlar. Sık kilo alıp verme, fazla miktarda kilo verme gibi nedenler ve yerçekiminin etkisi ile gevşeme ve sarkma…
POPO KALDIRMA
Popo kaldırma – dikleştirme operasyonlarında çeşitli teknikler vardır. İşlem esnasında yağ enjeksiyonu, protez, dolgu maddesi enjeksiyonu kullanılabilir. Hacim kaybı olan hastalarda kendi vücudundan…

TÜM TEDAVİLERİMİZ

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir

DOKTORUNUZA SORUN
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Bize ulaştırmak istediğiniz sorunuzu yazınız.

MEDİLAS, ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ

HAKKIMIZDA

MEDİLAS

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

BASINDAN

HABERLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya hakkında şimdiye kadar basında yer alan haberleri BASINDAN sayfası altında bulabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

SAĞLIK REHBERİ

Tüm estetik ve güzellik merkezlerinde yapılan işlemler hakkında bilgi, sağlık makaleri, doktora sorulmuş sorular ve sağlık ansiklopedisi için tıklayın.

İletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Medilas:

Özel Medilas Polikliniği estetik, güzellik, cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.