Medilas Polikliniği: Lazer Epilasyon - Botoks - Cilt Bakımı

Antalya, Alanya ve çevresinde Dermatoloji, Estetik, Güzellik, Cilt bakımı, Lazer Epilasyon, Kimyasal Peeling ve Botoks

Haberler

Cildinizi tanıyor musunuz?

Herkes gibi herhalde siz de pürüzsüz, ışıl ışıl bir cilde sahip olmak istiyorsunuzdur. Ancak bunun için ambalajı gözünüze hoş gelen ne kadar kozmetik ürünü varsa, içeriğine, kullanım alanına bakmaksızın torbaya doldurmak çözüm değil. Aslolan cildi tanımak, doğru temizlik ritüelini uygulamak ve uygun bakım ürünleriyle son dokunuşu yapmak. Cilt bakımı uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak yada sıkça sorulan sorulara gözatmak için tıklayın. Cilt Bakımı : Cildin Yapısı ile ilgili diğer bilgilerede göz atabilirsiniz.
Daha fazla oku...

Xela Rederm 1.8

Yaşlanmaya bağlı oluşan kırışıklık, nemsizlik, yüz ovali bozulması ve sarkma sorunlarını redermalizasyon ile tedavi edilebilir. Xela Rederm içeriğinde ki süksinik asit ve hyaluronik asit ile fibroblast, elastin ve kolajen üretimini artırır.

XELA REDERM

Estetik tıpta , çift sinerjik etkisi için Süksinik asit ile kombine edilmiş yüksek molekül ağırlıklı, saflaştırılmış biyoteknolojik kökenli HA içeren yenilikçi bir markadır. Enstitü Hyalual benzersiz bir marka oluşturmak için Yüksek Arıtma (HP) ve Çift Sinerjik Teknoloji (DST) teknolojisini bu üründe kullandı. Xela Rederm, pH 7.4 ile daha stabil bir çözelti elde eder ve en uzun süre biyolojik olarak parçalanma riskinden korunarak uzun süre dokularda kalır. Xela rederm ciltte 3 ana yaşlanma mekanizmasına etki eder. Yaşlanmaya bağlı baskılanan cilt metabolizmasını tekrar düzenler,cildin zamanla yetersiz kalan antioksidan sistemini destekleyerek serbest radikal oluşumunu engeller. Cildin ihtiyacına göre 15 gün aralıklarla 2 ya da 4 seans uygulanır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Redermalizasyon- Xela Rederm Etki Alanları

 • Yaşlanmaya bağlı oluşan kırışıklık, sarkma, nemsiz, mat görünümü iyileştirir,
 • Sivilce izlerini hafifletir,
 • Kırışıklıkları açar,
 • Cilt lekelerini azaltır,
 • Hücrelerde bio kimyasal ve fizyolojik süreçleri düzenler,
 • Cilt kalitesinin artması ve dokunun iyileşmesini sağlar.
 • Cildin su tutma potansiyelini ve elastikiyetini artırır
 • Yüzün (koyu halkalar, vb.), Boyun, Dekolte ve Ellerin ten rengini iyileştirir
 • Anti-hiperpigmentasyon düzeltir
 • İnce çizgileri doldurur ve düzeltir.

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Hemen bizi arayın (+9)0242 513 3330

Daha fazla oku...

Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme (Yüz Gençleştirme)

Hücrelerimiz belli bir yaşta ölmeye başladığı için yaşlanırız. Peki bu hücreleri cilde geri vererek cildi gençleştirmek mümkün mü? İşte yanıtı...

Kök hücre tedavisi ile cilt gençleştirme işlemi nasıl yapılır?

Öncelikle ciltten fibroblast hücrelerinin alınması gerekir. Uzman hekim tarafından kulak arkasından, estetiği bozmayacak bir şekilde küçük bir biyopsi parçası (4-6 mm) alınır. Alınan parça fibroblast kök hücrelerin üretilmesi için özel koşullarda Sağlık Bakanlığı Onaylı Kök Hücre laboratuvarına gönderilir. Kültür sonucunda (4-6 hafta içinde) fibroblast kök hücreler çoğaltılır. Uzman hekim hücrelerin öldüğü bölgelere; enjeksiyon yöntemiyle yeni hücreleri nakleder. Bu işlem kök hücreler laboratuvarda üretildikten sonra 30-45 gün aralıklar ile toplamda 3 kez tekrarlanır.

Kök hücre hangi bölgelere uygulanabilir?

Yüz: Yaş aldıkça azalan kolajen ve elastin lifleri nedeniyle beliren kırışıklık ve çizgileri, ciltteki gevşemeleri gidererek gençleşme sağlar, lekeler ve akne izlerini giderir. Boyun, Gıdı ve Dekolte: Bu bölgede oluşan, yaşlanmaya bağlı olarak cilt ve deri altı dokusu kaybından dolayı meydana gelen kırışıklık, sarkma ve lekeleri tedavi eder. El: Zaman içinde cilt altı dokusunda azalma ve deride gevşeme ile bunun sonucunda beliren damarlı görüntüyü ve lekelenmeleri giderir. Daha detaylı bilgi almak için KÖK HÜCRE İLE CİLT GENÇLEŞTİRME sayfamıza göz atın.
Daha fazla oku...

Güzelliği Medilas ile Keşfetmeye Hazırmısınız?

Alanya, Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi internet sitesi yenilendi. Yenilenen web sitesinde estetik ve güzellik, ameliyatsız dolgu uygulamaları, lazer epilasyon, cilt bakımı ve cilt gençleştirme kısacası tüm medikal estetik uygulamalar hakkında detaylı bilgi ve videolar bulunuyor.

Güzelliği Medilas ile Keşfetmeye Hazırmısınız?

Sizlere Estetik ve Güzellik Merkezimizde uygulanan işlem ve tedaviler hakkında daha erişilebilir bilgi ve temassız hizmet verebilmek adına, daha işlevsel güncel bir web sitesi hazırladık. Yeniden tasarlanan yapımız sayesinde her zaman en güncel bilgiye istediğiniz zaman ulaşabilecek, randevularınızı, görüş ve önerilerinizi kolayca www.medilase.net adresinde bulunan e-hizmetler aracılığı ile bize iletebileceksiniz.

Neden Medilas?

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir. Biz burada, MEDİLAS ailesi olarak, Değişimin güzellikle başladığını, Güzelliğin ise Mutluluğu getirdiğine inanıyoruz. Güzellik salonu denildiğinde, kendinizi evinizde hissettirecek sıcak ortamı ve güler yüzlü personeli ile Antalya, Alanya’da hizmet veriyoruz. Daima kaliteli ve sağlıklı hizmet alabilirsiniz. Uzman ve sertifikalı personellerimizle sizlere sıcak bir ortamda hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda işlem görmek sizin en büyük hakkınız.

EN SIK TERCİH EDİLEN İŞLEMLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezinde; Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Botoks, Mezolifting, Mezoterapi, Gençlik Aşısı, Dolgu uygulamaları, P.R.P, Anti-aging Bakımlar, Akne, Leke Tedavileri, dövme sildirme işlemleri, Kırışıklık tedavileri gibi birçok cilt sorununa, cilt tipine yönelik bakım, tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır. Dijital Reklam Ajansı ve Sosyal Medya Yönetimi; Web Pro
Daha fazla oku...

Cilt Bakım Ürünleri

Derinlemesine Bir Cilt Bakımı İçin‎...

Cilt bakımı günümüz modern insanı için vazgeçilmez sağlık uygulamalarından birisidir. Anti-age bakım, nemlendirici onarıcı ürünler, göz çevresi bakımı, hassas ciltler için bakım, güneş koruyucu kremler, akne ve yağlanmaya eğilimli ciltler için bakım ürünleri gibi bir çok farklı kullanım alanına sahip cilt bakım ürünleri vardır. Bunun yanında peeling, nem maskeleri, cilt lekeleri ve hassas ciltler için de ürünler bulunmaktadır. Yüksek performanslı Cilt bakımı ürünleri. Cilt Bakımı , bilgi ve yorumları, bakım ve makyaj ürünleri, online estetik ve güzellik merkezi sitesi medilase.net’de.

HEMEN DOKTORUNUZA SORUN

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir
Daha fazla oku...

Cilt Analizi ve Ürün Danışmanlığı

CİLT ANALIZI VE ÜRÜN DANIŞMANLIĞI!

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için neden uzun süre bekleyeceksiniz? Cilt tipinize uygun ürün seçiminde danışmanlık hizmeti için hemen arayın ve randevu alın! Size uygun ürünleri belirlemeye cilt analizinin ardından başlayalım. Sizi ağırlamaktan mutlu olacağız.
 • EN YENİ TEKNOLOJİLER
 • CİLT ANALIZI VE ÜRÜN DANIŞMANLIĞI
 • DENEYİMLİ PERSONEL
 • SABİT FİYAT
 • ÜCRET İADESİ
Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Özel Medilas Polikliniği atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

HEMEN DOKTORUNUZA SORUN

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın. Sorunuzu iletmeden önce lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız. Uzmanlarımızın cevapları size E-Posta adresiniz üzerinden iletilecektir Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezi'nde uygulanan hizmet, tedavi, teknolojik uygulamalar gibi hizmetlerimiz ile ilgili, aklınıza takilan tüm sorulari medilase.net/bize-ulasin sayfasında bulunan form üzerinden sorabilirsiniz.
Daha fazla oku...

Sağlıkla İlgili Önemli Gün ve Tarihler

Sağlık Bakanlığı'nın da zaman zaman öncü olduğu bu sağlıkla ilgili önemli gün ve tarihleri sizler için hazırladık. Sağlıkla İlgili Önemli Gün ve Haftalar
Verem Eğitimi ve Propaganda Haftası 6-12 Ocak
Beyaz Baston Körler Haftası 7-14 Ocak
Dünya Cüzzam Günü 27 Ocak
Dünya Kanser Günü 4 Şubat
Yeşilay Haftası 1-7 Mart
Dünya Kulak ve İşitme Günü 3 Mart
Dünya Kadınlar Günü 8 Mart
Dünya Glokom Haftası, Dünya Tuza Dikkat Haftası 11-17 Mart
Dünya Glokom Günü 12 Mart
Tıp Bayramı 14 Mart
Dünya Böbrek Günü (Mart ayının ikinci Perşembe günü)
Yaşlılar Haftası 18-24 Mart
Down Sendromlular Günü 21 Mart
Dünya Su Günü 22 Mart
Dünya Tüberküloz Günü 24 Mart
Kanser Haftası 1-7 Nisan
Dünya Otizm Farkındalık Günü 2 Nisan
7 Nisan: Dünya Sağlık Günü /Dünya Sağlık Haftası 7-13 Nisan
Dünya Parkinson Hastalığı Günü 11 Nisan
Kalp Sağlığı Haftası 12-18 Nisan
Büyümenin İzlenmesi Günü 15 Nisan
Dünya Hemofili günü 17 Nisan
Ebeler Haftası 21-28 Nisan
Dünya Günü 22 Nisan
Aşı Haftası (Nisan ayının son haftası) 24-30 Nisan
Dünya Sıtma Günü 25 Nisan
Sağlıkçıya Şiddete Hayır Günü 28 Nisan
Trafik ve İlkyardım Haftası (Mayıs ayının ilk haftası) 1-5 Mayıs
Dünya Ebeler Günü 5 Mayıs
Dünya Astım Günü (Mayıs ayının ilk Salı günü) 7 Mayıs
Dünya Talasemi Günü 8 Mayıs
Dünya Kızılay Kızılhaç Günü 8 Mayıs
Dünya Sağlık İçin Hareket Et Günü 10 Mayıs
Dünya İnme Önleme Günü 10 Mayıs
Engelliler Haftası 10-16 Mayıs
Hemşireler Haftası 12-18 Mayıs
Hemşireler Günü 12 Mayıs
Dünya Hipertansiyon Günü 17 Mayıs
Dünya Süt Günü 21 Mayıs
Avrupa Obezite Günü 22 Mayıs
Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası (Her yıl değişiyor) 25-31 Mayıs
Dünya MS Günü (Mayıs ayının son Çarşamba Günü) 29 Mayıs
Dünya Tütünsüz Günü 31 Mayıs
İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi Haftası 1-7 Haziran
Ulusal Fenilketonüri Günü 1 Haziran
Dünya Çevre Günü 5 Haziran
Diyetisyenler Günü 6 Haziran
Dünya Kan Bağışçıları Günü 14 Haziran
Dünya ALS Günü 21 Haziran
Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü 26 Haziran
Dünya Nüfus Günü 11 Temmuz
Dünya Hepatit Günü 28 Temmuz
Dünya İnsani Yardım Günü 19 Ağustos
Halk Sağlığı Haftası 3-9 Eylül
Dünya Fizyoterapi Günü 8 Eylül
Uluslararası Okuryazarlık Günü 8 Eylül
Dünya İntiharı Önleme Günü 10 Eylül
Dünya İlkyardım Günü (Eylül ayının ikinci Cumartesi günü) 14 Eylül
Lenfoma Günü 15 Eylül
Dünya Alzheimer Günü 21 Eylül
Dünya Eczacılık Günü 25 Eylül
Dünya Doğum Kontrol Günü 26 Eylül
Dünya Okul Süt Günü 27 Eylül
Dünya Kuduz Günü 28 Eylül
Dünya Kalp Günü 29 Eylül
Dünya Çocuk Günü ( Ekim ayının ilk Pazartesi günü )
Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı 1-31 Ekim
Emzirme Haftası 1-7 Ekim
Dünya Yaşlılar Günü 1 Ekim
Dünya Yürüyüş Günü 3 Ekim
Dünya Ruh Sağlığı Günü 10 Ekim
Dünya Görme Günü (Ekim ayının ikinci Perşembe günü) 10 Ekim
Dünya Artrit Günü 12 Ekim
Dünya Palyatif Bakım Günü (Ekim ayının ikinci Cumartesi günü)
Uluslararası Afet Risklerinin Azaltılması Günü 13 Ekim
Dünya El Yıkama Günü 15 Ekim
Dünya Meme Sağlığı Günü 15 Ekim
Dünya Gıda Günü 16 Ekim
Dünya Anestezi Günü 16 Ekim
Dünya Menopoz Günü 18 Ekim
Dünya Osteoporoz Günü 20 Ekim
Küresel İyot Eksikliği Günü 21 Ekim
Dünya Kekemelik Günü 22 Ekim
Hasta Hakları Günü 26 Ekim
Kızılay Haftası 29 Ekim-4 Kasım
Organ Bağışı Haftası 3-9 Kasım
Lösemili Çocuklar Haftası 2-8 Kasım
Dünya Radyoloji Günü 8 Kasım
Dünya Zatürre Günü 12 Kasım
Afet Eğitimi Hazırlık Günü 12 Kasım
Dünya Diyabet Günü 14 Kasım
Dünya Akciğer Kanseri Günü 17 Kasım
Dünya Prematüre Günü 17 Kasım
Avrupa Antibiyotik Farkındalık Günü 18 Kasım
Dünya KOAH Günü (Kasım ayının 2. veya 3. Çarşambası) 20 Kasım
Dünya Çocuk Hakları Günü 20 Kasım
Ağız Diş Sağlığı Haftası / 22 Kasım: Dünya Diş Hekimliği Günü 18-24 Kasım
Dünya Kadına Karşı Şiddeti Önleme Günü 25 Kasım
Dünya AIDS Günü 1 Aralık
Dünya Engelliler Günü 3 Aralık
İnsan Hakları Günü 10 Aralık
 
Daha fazla oku...

Ücretsiz Danışmanlık

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Özel Medilas Polikliniği atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

ESTETİK DANIŞMANLIK

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi'ne başvuran müşterilerimize  aşağıdaki estetik operasyonlar hakkında bilgi verilmekte ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Sizlerde herhangi bir estetik operasyon planlıyor ve bu konu hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığınızı düşünüyorsanız bize ulaşabilir ve kafanızda oluşan sorulardan kurtulabilirsiniz. Estetik ve Güzellik konusunda tecrübeli uzmanlarımız her konuda sizleri aydınlatacak ve başarılı bir operasyon geçirmeniz için operasyon süresince sizlere destek olacaklardır.
 • Yüz germe, yenileştirme
 • Diğer estetik problemlerin düzeltilmesi
 • Deri altı fazla yağdokusunun azaltılmasına yönelik operasyonlar (liposuction- lipektomi)
 • Botoks ve dolgu malzemeleri uygulaması
 • Estetik ve Güzellik uygulamaları

CİLT ANALIZI VE ÜRÜN DANIŞMANLIĞI !

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için neden uzun süre bekleyeceksiniz? Cilt tipinize uygun ürün seçiminde danışmanlık hizmeti için hemen arayın ve randevu alın! Size uygun ürünleri belirlemeye cilt analizinin ardından başlayalım. Sizi ağırlamaktan mutlu olacağız.
 • YENİ TEKNOLOJİLER
 • CİLT ANALIZI VE ÜRÜN DANIŞMANLIĞI
 • DENEYİMLİ PERSONEL
 • SABİT FİYAT
 • ÜCRET İADESİ
Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Gözalti ışık Dolgusu, Göz Çevresi Kırışıklık tedavisi, Kırışıklık Tedavileri, Boyun ve Dekolte, Leke Tedavileri, Cilt Bakımı, Anti-Aging, Kimyasal Peeling, Hyalüronik Asit Dolgu Uygulaması, iğneli Epilasyon, Mezolifting Uygulamasi, Mezoterapi Uygulamasi, Organik iple yüz germe, Bölgesel incelme, Vücut Şekillendirme,  Çatlak Tedavisi, Dermapen Tedavisi, Varis Tedavisi, Lazerle Varis Tedavisi, PRP ( Platelet Rich Plasma ), Kalıcı Makyaj - Permanent Make-Up, Lazer Epilasyon, ND: Yag Lazer Epilasyon, Pilates, Reformer pilates, Masaj, Clearlift, Gıdı Eritme, Medikal Estetik Uygulamalar, Sıkılaşma Tedavileri, Terleme Tedavisi, Pasif Jimnastik, Micro Plus, Lipoliz, Vücut Analizi, Sağlıklı Beslenme, Diyet, Medikal Cilt Bakımı, Hassas Peeling Kürü Medilas, Estetik ve Güzellik Merkezi'nde uygulanan hizmet, tedavi, teknolojik uygulamalar gibi hizmetlerimiz ile ilgili, aklınıza takilan tüm sorulari medilase.net internet sitemiz üzerinden sorabilirsiniz.
Daha fazla oku...

Estetik ve Güzellik Merkezi

Kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunan kişisel bakım ve güzellik kavramlarının hayat bulduğu güzellik merkezleri gün geçtikçe farklı fonksiyonları da bünyesinde toplayarak büyümeye devam ediyor. Birbirinden farklı amaçlara hizmet edebilen bu güzellik salonları cilt bakımından tutun da estetiğe kadar pek çok isteğe ve amaca hizmet edebilir.

Güzellik Merkezi Nedir?

Kadın ve erkeklerin kişisel bakımları, beğenilmeyen bölgelerin estetikle düzeltilmesi ve farklı bakım işlemleriyle tercih edilen güzellik merkezi ilk olarak saç ve cilt bakımı sunan yerler olarak ortaya çıktı. Bu iki konu için günlük, haftalık, aylık veya yıllık bakımları sağlayan merkezler gün geçtikçe bünyelerine kadınların ilgi duydukları estetik yöntemini de ekleyince popüleriteleri de günden güne arttı.

Güzellik Merkezi Faaliyet Alanları

En iyi güzellik ve estetik merkezleri bünyelerinde sadece profesyonel ekip bulunduran, gerekli kurumların onayını alan ve müşterilerine pek çok alanda fayda sağlayan kuruluşlardır diyebiliriz. Güzellik salonu ismiyle de karşınıza çıkabilecek bu kurumların ana faaliyet alanları içerisinde;
 • Cilt bakımı
 • Saç bakımı
 • Yüz gerdirme
 • Yaşlanma karşıtı bakım
 • Bölgesel inceltme işlemleri
 • Botox
 • H-100 (Gençlik Aşısı)
 • Somon DNA
 • Kırışıklık Tedavisi
 • Dolgu Uygulamaları
 • Altın İğne (Secret)
 • Ameliyatsız Yüz Germe)
 • Karbon Peeling
 • Lazerle Tüy Saratma
 • Dövme Silme
 • Mezoterapi
 • Gençlik Aşısı
 • Dermapen
 • Sivilce & Akne Tedavisi
 • Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği
 • İple Yüz Askılama
 • Aşırı Terleme Tedavisi
 • Kalıcı Makyaj (Kıl Tekniği)
 • Kimyasal Peeling
 • Saç Dökülmesi
 • Kılcal Damar (Varis) Tedavisi
 • Platelet Rich Plazma
 • Selülit, çatlak gibi istenmeyen durumları sonlandırma vb. daha bir çok uygulama da bulunuyor.
Bunlar gibi daha pek çok alanda hizmet veren güzellik ve estetik merkezi tavsiyeleri için çeşitli internet siteleri ve sosyal medya platformlarından da yararlanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şeyler; uygulanan işlemlerle başarı sıralaması nedir, ekibi profesyonel mi, o kadar bütçe ayırmaya değecek bir işlem mi gibi konular olabilir. Güzellik ve estetik merkezleri öneri yoluyla pek çok müşteri kazanabilir ancak Sağlık Bakanlığı’ndan onay alarak çalıştırıldığından emin olmadan kesinlikle herhangi bir işlemi vücudunuza uygulatmayın.

Güzellik Merkezi Seçiminde Dikkat Edilecekler

Güzellik ve estetik merkezleri tavsiye üzerine en ince ayrıntısına kadar incelenmesi gereken yerler diyebiliriz. Daha önce gidip memnun kalan kişilerin görüşlerini dikkate almakta fayda var ancak sağlık açısından olumsuz bir duruma girmenize sebep olabileceğini önceden düşünerek bu kuruluşları iyice araştırmak gerekiyor. Genellikle farklı içerikleri olan ilaçlar ve yöntemler ile tedavi uygulayan güzellik ve estetik merkezleri önerileri ciddiye alarak hareket etmeniz gereken yerlerden. Özellikle ödenen ücretleri göz önüne alarak piyasanın çok çok altında ücretlere işlem yapan kişilerin güvenilirliğini iki kez sorgulamalısınız. Eğer yüksek ücretler konusunda sıkıntılı iseniz; ucuz işçilik sunan yerler yerine güzellik merkezleri kampanya fırsatlarını takip etmek daha yerinde olacaktır.

Güzellik Merkezleri Fiyatları

Güzellik ve estetik merkezleri fiyat olarak pek çok yerden farklı bir politikaya göre işletilir. Sağlık Bakanlığı tarafından çok sıkı denetlenen ve sadece alanında uzman kişilerin hizmet verebildiği bu kurumlarda ne yapmak istediğinize, tedavinin ne kadar süreceğine veya kullanılan malzemelere göre farklı ücretler talep edilebilir. Aynı zamanda güzellik ve estetik merkezleri fiyatları aynı işi yapan kişi veya kurumlara göre şekillenmez. Örneğin kaş ekimi yaptırmak isteyen biri, X merkezde cüzi miktara yaptırdığı tedaviyi, Y merkezinden biraz daha pahalı olarak yaptırabilir. Yani net ücretlerden bahsetmek yerine işinde ne kadar iyi, müşterileri memnun mu konularına odaklanmak gerekir ki bu kurumlar tarafında dönem dönem uygulanan güzellik merkezleri fırsatları aracılığı ile ücret konusunda dilediğiniz güzellik merkezi indirim şansını yakalayabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (+9)0242 513 33 30 no’lu telefondan Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya – Antalya Kliniğini arayarak fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcılar bunları da aradı:
 1. Güzellik Merkezi nedir
 2. Güzellik Merkezi açmak
 3. Güzellik Merkezi Alanya
 4. Alanya Lazer epilasyon
 5. Alanya Medilase yorumlar
 6. Güzellik Merkezi Cilt Bakımı
Daha fazla oku...

SPECTRA XT ile Lazerle Dövme Sildirme işlemi

Kişilerin çoğu zaman severek ve beğenerek yaptırdığı dövmeler zamanla kurtulmak istedikleri bir kabusa dönüşebiliyor. Dövme sildirme için alternatif tedaviler olmakla beraber günümüz teknolojisinin en ilerlemiş versiyonu Q swiched ND Lazer’in son versiyonu olan Spectra XT hem derin katmanlı hem de Mavi, kırmızı ve siyah gibi zor silinen renkli dövmelere ciddi çözümler sunuyor. Dövme Sildirme İşlemi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplarına Göz Atabilirsiniz 1064 nm / 532 nm / 585 nm / 650 nm Lazer enerjisi basitçe mürekkep parçacıklarını hedef alır ve enerji bunları küçük parçalara ayırarak vücuttan atılmalarını sağlar. Spectra XT ile her renkteki dövmeler dört farklı dalga boyuyla etkin şekilde silinmektedir.

Lazerle Dövme Silme İşlemi Yapılan Cihazlar Nelerdir?

 1. Q-Swiched Ruby,
 2. Q-Swiched Alexandrite,
 3. Spectra Q-Swiched ND Lazer
Yukarıda belirtilen 3 cihaz arasında en etkili cevap veren Q-Swiched ND Lazer'dir. Q swiched ND Lazer, cilde zarar vermeden derinin alt katmanlarında yer alan koyu renkteki pigmentlere ulaşarak onları parçacıklara ayırıyor. Bu sayede derinin içinde yer alan büyük renk pimentleri parçalara ayrılarak hücreler tarafından emilimi sağlanıyor ve yok ediliyor.

Lazerle Dövme Sildirme İçin Kaç Seans Gerekir?

Dövme sildirme işleminde seans sayısı kullanılan boyaya, tekniğe ve boya miktarına aynı zamanda tedavide kullanılan cihaza göre değişir. 5-15 seans arasında değişebilmektedir. Bunun için yine kişinin uzman doktor ile ön muayeneye katılması gerekmektedir.

Lazerle Seans Aralıkları Nasıl Belirlenir?

Uygulama sonrası deri yüzeyinde kabuklanmalar oluşur. 3-4 gün içerisinde kabuklar dökülür. Deri yüzeyi normalleşirken doku altında boyanın yok edilme süreci devam eder dolayısıyla bir sonraki seans 6-8 hafta sonrasına verilmelidir. Bu durum yine kişinin dövmesine göre değişebilmektedir. Bazı durumlarda seans aralıkları daha uzun tutulurken bazı durumlarda kısa da tutulabilir. Yine uzman kontrolünde seans aralıkları belirlenmelidir.

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Sonrası Deride İz Kalır mı?

Dövme sildirme işlemi sonrası çoğunlukla kalıcı iz ve leke gibi bir durum gözlemlenmez. İşlem sonrası kişinin üstüne düşen sorumlulukları yerine getirmesiyle kişi istediği sonuca ulaşabilmektedir.

Lazerle Kısmi Olarak Dövmelerimi Sildirebilir miyim?

Q swiched ND Lazer ile ince çalışmalar yapılabilindiği için kişinin belirlediği noktalarda sildirme işlemi yapılabilir.

Lazerle Dövme Sildirme Acılı Bir İşlem midir?

İşlem yaklaşık 30-45 dk sürmektedir. Uygulama öncesi tedavi bölgesine local anestezi yapılacağı için tolere edilemeyecek bir acı hissedilmez.

Dövme Sildirme İşlemi Hangi Dönemlerde Yapılır?

İşlem lazer teknolojisiyle gerçekleşir. Lazer doku altındaki renk pigmentlerini hedef alır dolayısıyla kişinin uygulama öncesi güneş görmemiş olması gerekmektedir. Yaz dönemleri bu işlem için uygun değildir. Eylül ayı sonrası uygulama için daha doğru bir dönemdir.

Tedavi Sonrası Ne Yapmalıyım?

Kişi işlem sonrasında tedavi alanına buz kompleksi yapmalıdır. Doktorun önerdiği ürünler düzenli olarak kullanılmalıdır. Yaklaşık 2 gün buhar, sauna gibi ısılı ortamlardan uzak durulmalıdır. Deride kabuklanma olması durumunda düzelinceye kadar deniz, havuz gibi aktivitelerden uzak durulması gerekmektedir.

Tüm renkli dövmeler için işe yaramaktadır.

En kolay çıkan dövmeler siyah ve koyu mavi gibi koyu renkli olanlardır Seans sayısı dövmede kullanılan boyanın türü, rengine ve uygulama derinliğine bağlıdır. Tedavi uygulamanız doktorlarımız tarafından yapılır
 • Daha az acı ve daha az yaralanma

DÖVME

Dövme ya da başka bir deyişle tattoo, deri üzerine çeşitli makine ve aletler aracılığıyla geçici ya da kalıcı boyaların veya boya benzeri farklı pigment maddelerinin uygulaması ile oluşan cilt yüzeyinde işlemler bütününe denir. Çoğu zaman isteyerek ve severek yaptırılan dövmeler bazen istenmeyen ve vazgeçilebilen bir durum haline gelebilir. Günümüzde; lazerle dövme silme dışında başarılı olabilen bir başka yöntem veya cerrahi alternatif yoktur .

GENİŞLETİLMİŞ PLATFORM – GOLD TONING / RuVY TOUCH / Revital Uygulama

Spectra XT Lutronic firmasının ürettiği en son teknoloji cihazıdır. Mevcut Q Switched Nd:Yag cihazlarla kıyaslandığında genişletilmiş endikasyon ve uygulamalara sahip oluğu için Spectra XT’ye extended platform adı verildi.Kullanımı kolay,güvenilir ve geniş uygulama alanı sunan bu sistem 4 adet dalga boyu üretme kapasitesine sahiptir. Özellikle dövmeleri ve derin pigmente lezyonların ortadan kaldırılması için hazırlanan yeni ve ödüllü lazer sistemidir. Q switched’in en önemli özelliği aşırı kısa zamanda ( bir kaç nano saniyede) son derece güçlü atışlar yapabilmesidir.

Uygulama Alanları

 • Melazmada (lekelerde)
 • Dövme silmede (Renkli dahil)
 • Epidermal pigmente lezyonlarda
 • Dermal pigmente lezyonlarda

Spectra XT

4 Dalga Boylu Q-Switch Lazer

Tedavi Seçeneklerinizi Bir Üst Seviyeye Taşıyın 4 dalga boyu, çift operasyon modu, çift atım modu ve farklı başlık seçeneklerine sahip Spectra™ bir üst seviye Q-Switch lazerdir. Yüksek güç çıkışı ve kişiselleştirilebilen parametreler ile geniş bir kullanım alanında güvenli ve  etkili tedaviler sunar. Spectra™ melazma tedavisinde FDA onayını ilk alan Q-Switch lazerdir. Yenilikçi Teknolojik Özellikler Spectra™, bir üst seviye Q-Switch Lazer olmasını sağlayan bir dizi yenilikçi özelliğe sahiptir:
 • Çoklu Tedavi Seçenekleri
 • Spectra Lazer Toning™
 • ABD Patentli Spectra Peel™  (HOLLYWOOD LAZER PEEL)
 • Spectra Soft Peel™
 • Spectra Gold Toning™  YENİ
 • Spectra Gold Peeling™  YENİ
 • Melazma Tedavisinde FDA onayı alan ilk Q-Switch Lazer
 • Dünya Çapında Klinik Olarak Kanıtlanmış Etkili Sonuçlar
 • 4 Dalga Boyu (1064/532, Opsiyonel 585,650)
 • Çift Operasyon Modu (Q-Switch ve  Spectra Modu)
 • Çift Atım Modu (Single Pulse / Quick PTP)
 • 3-8 mm Arası Ayarlanabilir Başlıklar
 • 585/650 nm Dye, Gold ve Fraksiyonel Başlıklar (opsiyonel)
 • Otomatik Kalibrasyon ve Self Restorasyon (opsiyonel)
 • Programlanabilen Hafıza Butonları
 • Yüksek Zirve Gücü
 • Düzgün Işın Demetleri
 • Başlığı ve Spot Çapını Otomatik Olarak Algılama
 • Ayarlanabilir Kılavuz Işını
 • Ergonomik Tasarım
 • Kullanıcı Dostu Arayüz (GUI)
 • Yüksek Hasta Memnuniyeti
Kullanım Alanları
 • Her Renkte Dövme Silme
 • Melazma Tedavisi
 • Epidermal ve Dermal Pigmente Lezyon Tedavisi
 • PIH (Postenflamatuar Hiperpigmentasyon)
 • Ota Nevus
 • Cilt Rejuvenasyonu
 • Non-Ablatif Cilt Yenileme
 • Hollywood Lazer Peel (Karbon Peeling)
 • Cilt Tonu Dengeleme
 • Genişlemiş Gözenekler
 • Seboreik Keratoz
 • Aktif Akne Tedavisi
 • Akne İzleri
 • Akne Kızarıklığı
 • Yüzde Yaygın Eritem
 • Tırnak Mantarı
 • Tüy Sarartma
Çoklu Dalga Boyları, Farklı Lazer Modları ve Güç Ayarları ile Maksimum Tedavi Seçenekleri Spectra Lazer Toning™ Spectra Lazer Toning™, pigmentasyon sorunlarını tedavi etmek için özel lazer enerjisinin uygulanmasıdır. Uygulamada düşük yoğunlukta lazer enerjisi kullanılır, çoklu geçiş tekniği ile cilt taranır. Lazer enerjisi melanin pigmentlerini hedefler ve pigmentleri parçalar. Spectra Lazer Toning™, cilt dokusunun iyileştirmede, cilt düzensizliğini ve akne izlerini gidermede de kullanılır. Daha sağlıklı, daha canlı, daha pürüzsüz bir cilt ortaya çıkar. Bu uygulama Melazma ve diğer pigmentasyon problemlerin tedavisinde FDA onayına sahiptir. Spectra Peel ™ (HOLLYWOOD LAZER PEEL) HOLLYWOOD LASER PEEL Nedir? Hollywood Lazer Peel Spectra™’nın ABD patentli uygulamasıdır. Ciltte hemen ışıltılı bir görünüm yaratan dünya çapında bilinen bir uygulamadır. Hollywood starlarının kırmızı halı öncesi yaptırdıkları popüler bir uygulamadır ve bundan dolayı bu ismi almıştır. Spectra karbon losyonu kullanılarak uygulanır, karbon peeling olarak da bilinir. 1064 nm dalga boyunun Spectra mod ve Q-Switch modda sırayla kullanıldığı karbon bazlı bir cilt gençleştirme, cilt yenileme yöntemidir. Hollywood Lazer Peel uygulamasında lazer enerjisi iki şekilde etki eder:
 1. Hücrelerdeki melanin pigmentnii hedefler ve parçalayarak ortadan kaldırır.
 2. Derin dermiste kontrollü termal hasar yaratarak yeni kolajen üretiminin uyarılmasını ve cildin sıkılaşmasını sağlar.
Spectra Soft  Peel ™ Spectra Soft Peel™ karbon bazlı Spectra losyonu kullanılarak gerçekleştirilen bir cilt gençleştirme tedavisidir. Hollywood Peel’den farkı sadece Q-Switch mod ile uygulama yapılmasıdır. Epidermal melazma tedavisinde uygulanır ve ayrıca dermal melazmada da Spectra Lazer Toning™ ile birleştirilebilir. Spectra Gold Toning™    Spectra Gold Toning™ enflamatuar akne, akne skarı , melazma, PIH ve birçok pigmentasyon sorununun tedavisinde gelinen en son noktadır. Bu tedavide yüksek hemoglobin emilimine sahip 585 nm dalga boyu kısa atım süresinde kullanılır.  Spectra Gold Toning ileri bir tedavi tekniğidir. Sorunlu cilt lezyonları yanı sıra lezyonların çevresindeki anormal dokuları ve mikro- vasküler yapıları da iyileştirir. Dövme Silme Spectra™ 4 dalga boyuna sahiptir ve tüm renklerdeki dövmelerin silinmesini sağlar. 1064 nm: Siyah ve kahverengi dövme silmede 532 nm: Kırmızı, turuncu renkli dövme silmede 585 nm: Mavi, mor renkli dövme silmede 650 nm: Yeşil renkli dövme silmede kullanılır. Spectra™ düzgün ışın demetleri ve farklı güç seçenekleri ile çevre dokulara hasar vermeden, etkili tedavi için gerekli olan enerjinin en üst seviyede iletilmesini sağlar. Enerji ciltte homojen olarak dağılır, yan etki riski minimuma iner. Yüksek zirve gücü gücü ve kısa atım genişliği, minimum termal hasar ile seçici fototermoliz kriterlerini karşılar ve  hedef pigmentin yok edilmesini sağlar. Spectra™’nın YENİ Q-PTP (Quick-Pulse-to-Pulse Modu) hızlı bir şekilde ardışık iki alt atım sağlar. Alt atımlar arasındaki mikro saniyelik aralık daha yüksek enerji kullanılarak efektif sonuçlar alınmasını sağlar ve yan etki riskini minimuma indirir. Hastaların daha yüksek enerjide daha az ağrı hissederek tedavi olması sağlanır ve etkili tedavi sonuçları daha hızlı görülür.   Quick-Pulse-to-Pulse Modu ince ve kuru cilde sahip ağrıya karşı daha hassas kişiler için geliştirilmiştir. Bu modda iki alt atım arasındaki kısa aralık daha fazla pigmentin etkilenmesini sağlayarak gelişmiş bir tedavi sağlar.

Alanya'da Lazer ile Dövme Sildirme İşlemi

Alanya, Antalya Lazerle Dövme Silme, Spectra XT ile Dövme SilmeDövme Sildirme 2020 Fiyatları, Güzellik Merkezleri Daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız
Daha fazla oku...
×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×