Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

HAKKIMIZDA - MEDİLASE, ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ

Alanya, Medilase deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Misyonumuz

Misyonumuz; Uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve onların memnuniyetinden mutluluk duymaktır. Vizyonumuz; Uluslararası benzer kuruluşlarla yarışarak doğru ve hızlı sağlık hizmetinde lider konuma gelmek ve bu kalite standardını sürekli korumaktır.

Hedefimiz

Hedefimiz; Müşterilerimize üstün teknoloji, uzman tıbbi kadro ile doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlamak, deneyimli, güler yüzle yaklaşımı ilke edinmiş personelimiz ile üstün hizmet sunarak, bizden memnun hastalarımızın sayısını her gün artırmaktır.

MEDİLAS ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ

Medilas deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.
Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Medilase atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

TARİHÇE - MEDİLAS ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

İlk olarak 2004 yılında Alanya da bir lazer epilasyon merkezinin olmadığını ve ihtiyaç olduğunu tespit ettik. Doğal olarak araştırmalara başladık. Medikal estetik eğitim kurslarına Ankara ve İzmir de katıldık. Neler yapabileceğimize böylelikle karar verdik.

Lazer epilasyon ünitesi kesinlikle olmalıydı. Geniş çaplı bir araştırmayla hangi cihazın daha etkili ve güvenilir olduğunu tespit ettik. Lazer epilasyonda cynosure apogee 5500 NL alexandrite modelin dünya çapında her yıl en iyi lazer epilasyon cihazı seçildiğini öğrendikten sonra tereddütsüz lazer cihazımızı aldık.

Bir başka ünite olan cilt bakımında uzmanımız cihaz seçimi için oxijen terapi cihazının kendisine çok yardımcı olacağını beyan etmesi üzerine cilt bakımı ve oxijen terapi, iğneli epilasyon, masaj, plates ünitelerini de merkezimize dahil ettik.

Böylelikle 15.01.2005 tarihinde tüm ünitelerimizle Alanya'da Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi olarak hizmet vermeye başladık. 2008 Ocak ayında akupunktur ünitesini de uzman doktorumuz eşliğinde bünyemize dahil ettik. 2013 yılında Dr. Esma Bilgiç Gökçe köpük ve lazer ile varis tedavisi eğitimini alarak tedavilerine başladı.

UZMAN PERSONAL

Konusunda uzman personellerimizle %100 güvene dayalı hizmet veriyoruz. Güleryüzlü, güvenli, huzurlu, temiz bir ortamda, eşitlik ve karşılıklı anlayış ilkesi dahilinde, mevcut tüm imkanlarımızı kullanarak ve sürekli iyileştirme ilkesine uyarak çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti vermek.

TECRÜBE

2005 yılından günümüze aynı kaliteyi müşterilerimize vermekten onur duyuyoruz. Çağdaş bilim, teknoloji ve ahlaki değerlerimizin ışığında, güvenilir ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kurumuz..

GÜZEL OLMAK SİZİNDE HAKKINIZ

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi Alanya'da, deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Daima kaliteli ve sağlıklı hizmet alabilirsiniz. Uzman ve sertifikalı personellerimizle sizlere sıcak bir ortamda hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda işlem görmek sizin en büyük hakkınız.

RANDEVU VE BİLGİ ALIN!

MEDİLAS online randevu giriş işlemleri ile artık estetik ve güzellik merkezimizden randevu almak çok kolay.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz.

DENEYİMLİ PERSONEL

Güleryüzlü, güvenli, huzurlu, temiz bir ortamda, eşitlik ve karşılıklı anlayış ilkesi dahilinde, mevcut tüm imkanlarımızı kullanarak ve sürekli iyileştirme ilkesine uyarak çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti vermek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Medilase atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

MEDİLAS

Biz burada, MEDİLAS ailesi olarak, Değişimin güzellikle başladığını, Güzelliğin ise Mutluluğu getirdiğine inanıyoruz. Güzellik salonu denildiğinde, kendinizi evinizde hissettirecek sıcak ortamı ve güler yüzlü personeli ile Antalya, Alanya’da hizmet veriyoruz.

MEDİLAS, ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ

HAKKIMIZDA

MEDİLAS

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

BASINDAN

HABERLER

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya hakkında şimdiye kadar basında yer alan haberleri BASINDAN sayfası altında bulabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

SAĞLIK REHBERİ

Tüm estetik ve güzellik merkezlerinde yapılan işlemler hakkında bilgi, sağlık makaleri, doktora sorulmuş sorular ve sağlık ansiklopedisi için tıklayın.

İletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Medilas:

Alanya, Medilase deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.