Bölgesel Zayıflama ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Bölgesel Zayıflama Hakkında Bilinmesi Gerekenler. Bölgesel Zayıflama nedir? Bölgesel Zayıflama nasıl etki eder? Bölgesel Zayıflama ne işe yarar? Bölgesel Zayıflama hangi sorunlarda etkili oluyor? Bölgesel Zayıflama yapılan bölgede komplikasyon olur mu? Bölgesel Zayıflama yaptırmada herhangi bir risk var mı? Bölgesel Zayıflama işlemi nasıl uygulanıyor? Bölgesel Zayıflama uygulamasını kim yapıyor? Bölgesel Zayıflama uygulaması etkisini ne zaman gösterir? Bölgesel Zayıflama yan etkisi var mı? Bölgesel Zayıflama etkisi ne kadar sürer? Bölgesel Zayıflama kimlere uygulanır ve yaş sınırı var mı? Bölgesel Zayıflama hangi amaçlarla kullanılıyor? Bölgesel Zayıflama sonrası denize girilir mi? Bölgesel Zayıflama fiyatları nelerdir…

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (+9)0242 513 33 30 no'lu telefondan Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya - Antalya Kliniğini arayarak Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Bölgesel zayıflama, mevcut olan genel kiloları vermekten ziyade vücudun bazı bölgelerinde biriken yağları yakmaya yönelik oluşturulmuş hedefe yönelik egzersiz türüdür. Bölgesel zayıflama basitçe, vücudun belirli bir alanında biriken yağ dokusunun azaltılması, bu bölgelerde görülen cilt sarkmalarının, gevşek dokuların giderilmesi ve sıkılaştırılması anlamına gelir. Oranlı bir vücutta, vücut yağı bölgelere homojen bir şekilde dağılır. Bölgesel zayıflama uygulamalarında amaç oranı bozan bölgeleri sağlıklı bir şekilde inceltmektir. Bu alanda radyofrekans tedavileri, güvenli ve başarılı yöntemler olarak öne çıkmaktadır. Hamilelik sonrası süreçte, hızlı kilo kaybı sonrası dönemlerde özellikle kadınlarda bölgesel yağ fazlalıkları ve cilt sarkmaları görülmektedir. Radyofrekans enerjisi cilde zarar vermeden ısıtarak, yağ hücrelerinin eritilmesini ve kollajen üretimini tetikler. Bu sayede cilt elastikiyet ve sıkı bir görünüm kazanır. Selülit mekanızması da radyofrekans enerjisinden aynı şekilde etkilenir. Radyofrekans yaydığı enerjiyle selülitli bölgedeki kan akışını hızlandırır, bu da cildin toparlanmasınave sıkılaşmasına katkı sağlar. Tüm dünyada hızla yükselen obezite önemli bir sorun haline gelmiştir. Fazla kilolar ve bölgesel fazlalıkların sağlığı tehdit edecek boyutlara ulaşması, estetik kaygılar insanları farklı arayışlara yönlendirmekte diğer taraftan teknoloji ve sağlık kuruluşları sorunun çözümü için sürekli yeni teknolojiler geliştirmektedirler. Teknolojinin de yardımıyla bölgesel zayıflama işlemlerinde büyük aşamalar kaydediliyor. Son yılların en gözde incelme  operasyonları özellikle ultrasonik ve radyofrekans  teknikleri çok önemli ve en sık kullandığımız teknikler. Radyofrekans ve ultrasonik tekniklere, son zamanlarda bölgeye soğuk uygulayarak incelme sağlayan teknikler de eklendi. Bölgesel zayıflama , kadın yada erkek farketmez bütün insanların sağlıklı ve formda gözükmesini sağlamak için uygulanan bir yöntemdir. İnsanlar daha zayıf ve formda gözükmek için diyet yada bitkisel karışımlar kullanarak zayıflamaya çalışırlar, ancak bu yöntemler bazen işe yaramayabilir. Medilase Estetik ve Güzellik Salonunda bölgesel zayıflama hizmeti alarak fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabilir ve çok daha formda gözükebilirsiniz.. Medilase Estetik ve Güzellik Salonunda bölgesel zayıflama hizmeti alarak bir kaç santimetre incelmek istermisiniz? Şimdi bir uzmanımızla görüşün , gerekli analizler yapıldıktan sonra işlemlerinize başlayın. Çok kısa sürede formda ve daha sağlıklı olduğunuzu hissedeceksiniz.
×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×