Micro Plus ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Micro Plus Hakkında Bilinmesi Gerekenler. Micro Plus nedir? Micro Plus nasıl etki eder? Micro Plus ne işe yarar? Micro Plus hangi sorunlarda etkili oluyor? Micro Plus yapılan bölgede komplikasyon olur mu? Micro Plus yaptırmada herhangi bir risk var mı? Micro Plus işlemi nasıl uygulanıyor? Micro Plus uygulamasını kim yapıyor? Micro Plus uygulaması etkisini ne zaman gösterir? Micro Plus yan etkisi var mı? Micro Plus etkisi ne kadar sürer? Micro Plus kimlere uygulanır ve yaş sınırı var mı? Micro Plus hangi amaçlarla kullanılıyor? Micro Plus sonrası denize girilir mi? Micro Plus fiyatları nelerdir…

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple (+9)0242 513 33 30 no'lu telefondan Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya - Antalya Kliniğini arayarak Micro Plus fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
İşlem uygulandığında direkt kaslara spor etkisi yapıyor.Tek bir seansta saatlerce spor yapmış gibi bir etkisi var.Mikro Plus yöntemiyle özellikle kaslar çalıştırılarak cildin elastikiyeti arttırılır, dokular sıkılaştırılır, çizgiler açılır, hücre yenilenmesi sağlanır, kas tonajı arttırılarak cildin lifting olması sağlanır.Uygulanan program 10- 15 seans arasındadır.Üçüncü seanstan sonra vücutta olumlu değişimler başlar.Yüze uygulandığında yaşınızdan çok daha genç bir görünüme sahip olursunuz. Micro Plus, vücut ölçülerinin eşitlenmesini, bölgesel zayıflamayı, kasları sıkılaşmasını sağlayarak, ödemin de atılmasını hızlandırır. KİMLERE UYGULANABİLİR? Selülit problemi, elastikiyet kaybı, bölgesel ve genel kilo problemi, aşırı ödem ve şişkinlik problemi, dış etkenlere bağlı olarak yaşlanmasını önlemek amacıyla çok rahatlıkla bu tarz problemleri olan herkese uygulanabilir.
Micro Plus, mikro ve galvanik akım ile birleştirilerek en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş elektro terapi cihazıdır. Benzerleri arasında en güvenli teknolojiye sahip olan tek sistemdir. Yüz kaslarının sıkılaşması ve yüzünüzün ovalliğinin görüntülenmesi amacı ile kasları uyaran bir sistemle geliştirilen Micro Plus sayesinde Demi Moore ve Angelina Jolie gibi ünlüler operasyonsuz gençleşme yöntemini kullanıyorlar. Dünyaca ünlü isimlerin de güvenle kullandığı iğnesiz-acısız, botox ve herhangi bir dolgu maddesi kullanılmadan yapılan yüz gençleştirme formülü Micro Plus artık Alanya’da, Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nde… HAREKETSİZLİK, düzensiz beslenme, ileri yaştan dolayı zamanla kas tonajı azalır ve elastikiyetini kaybederek sarkma meydana gelir.Üst kollarda, bacaklarda,basen kısmında, yüzde ve özellikle yanak ve çene bölgesinde oluşan bu görüntü pek hoşa gitmeyecek türdendir.Kas sarkmasını önlemek için düzenli spor yapılması ve düzenli beslenmek gerekir.Kasları sıkılaştırmak için özel cihazlardan da yardım alınabilir. Bu cihazlardan biri, Alanya’da ilk defa Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi’nde hizmet veren Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nde kullanılmaya başlandı. “Micro Plus cihazı, kasları uyararak kan dolaşım sisteminde salınım olduğu sürece kaslardaki enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağların kullanılmasını sağlıyor.”
×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×