Ekibimiz

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi; ( Medilas Polikliniği ) Doktor, Estetisyen ve Güzellik Uzmanlarımızı inceleyip randevu alabilirsiniz.

Doktor ve Estetisyenler

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi; (Medilas Polikliniği) Doktor, Güzellik Uzmanı ve Estetisyen'lerimizi inceleyip randevu alabilirsiniz.

Esma Bilgiç Gökçe

1967 Antalya Gazipaşa doğumlu. 1991 Çukurova Üni. Tıp fakültesini bitirdi. 1994 yılı itibari ile Alanya da çalışmaya başladı.Evli ve iki çocuk annesidir. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi kurucularındandır.

Fatma Dalabasmaz

1986 Alanya doğumludur. İlk-orta-lise eğitimini Alanya’da tamamlamıştır. Akdeniz Üniversitesi Cilt Bakımı ve Güzellik bölümünden mezun olmuş, stajını merkezimizde tamamlamıştır. Halen merkezimizde Estetisyen olarak çalışmaktadır.

Selma Özalp

1978 Almanya doğumludur. Berufschule-abteilung kozmetik, beş yıl saç sağlığı ve anatomi üzerine eğitim almıştır.2005 yılında Türkiye’ye gelmiştir. Halen merkezimizde çalışmaktadır.

Ceylin Ünal

1995 Alanya doğumludur. İlk-orta-lise eğitimini Alanya’da tamamlamıştır. Özel Melissa Estetisyenlik kursundan mezun olmuş, stajını merkezimizde tamamlamıştır. Halen merkezimizde Estetisyen olarak çalışmaktadır.

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×