Kurumsal

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi Alanya'da, deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya deneyimi ile estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz bir adrestir.

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Medilase atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

Siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe merhaba demeye davet ediyoruz. Dileğimiz, merkezimizde kendinizi evinizde hissetmeniz ve sizlerin isteklerini, beklentilerini en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Medilase atmosferi; anlayış, güzellik ve karşılıklı sempati ile doludur.

Medilase cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.
İlk olarak 2004 yılında Alanya da bir lazer epilasyon merkezinin olmadığını ve ihtiyaç olduğunu tespit ettik. Doğal olarak araştırmalara başladık. Medikal estetik eğitim kurslarına Ankara ve İzmir de katıldık. Neler yapabileceğimize böylelikle karar verdik.

Lazer epilasyon ünitesi kesinlikle olmalıydı. Geniş çaplı bir araştırmayla hangi cihazın daha etkili ve güvenilir olduğunu tespit ettik. Lazer epilasyonda cynosure apogee 5500 NL alexandrite modelin dünya çapında her yıl en iyi lazer epilasyon cihazı seçildiğini öğrendikten sonra tereddütsüz lazer cihazımızı aldık.

Bir başka ünite olan cilt bakımında uzmanımız cihaz seçimi için oxijen terapi cihazının kendisine çok yardımcı olacağını beyan etmesi üzerine cilt bakımı ve oxijen terapi, iğneli epilasyon, masaj, plates ünitelerini de merkezimize dahil ettik.

Böylelikle 15.01.2005 tarihinde tüm ünitelerimizle Alanya’da Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi olarak hizmet vermeye başladık. 2008 Ocak ayında akupunktur ünitesini de uzman doktorumuz eşliğinde bünyemize dahil ettik. 2013 yılında Dr. Esma Bilgiç Gökçe köpük ve lazer ile varis tedavisi eğitimini alarak tedavilerine başladı.

2005 yılından günümüze aynı kaliteyi müşterilerimize vermekten onur duyuyoruz. Çağdaş bilim, teknoloji ve ahlaki değerlerimizin ışığında, güvenilir ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kurumuz..

Misyonumuz; Uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve onların memnuniyetinden mutluluk duymaktır.

Vizyonumuz; Uluslararası benzer kuruluşlarla yarışarak doğru ve hızlı sağlık hizmetinde lider konuma gelmek ve bu kalite standardını sürekli korumaktır.

Hedefimiz; Müşterilerimize üstün teknoloji, uzman tıbbi kadro ile doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlamak, deneyimli, güler yüzle yaklaşımı ilke edinmiş personelimiz ile üstün hizmet sunarak, bizden memnun hastalarımızın sayısını her gün artırmaktır.

Konusunda uzman personellerimizle %100 güvene dayalı hizmet veriyoruz. Güleryüzlü, güvenli, huzurlu, temiz bir ortamda, eşitlik ve karşılıklı anlayış ilkesi dahilinde, mevcut tüm imkanlarımızı kullanarak ve sürekli iyileştirme ilkesine uyarak çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti vermek.

GÜZEL OLMAK SİZİNDE HAKKINIZ

Daima kaliteli ve sağlıklı hizmet alabilirsiniz. Uzman ve sertifikalı personellerimizle sizlere sıcak bir ortamda hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda işlem görmek sizin en büyük hakkınız.

RANDEVU VE BİLGİ ALIN!

MEDİLAS online randevu giriş işlemleri ile artık estetik ve güzellik merkezimizden randevu almak çok kolay.

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×