Sık Sorulan Sorular - Çekici, Mükemmel Dudak Arayışı

Dudaklarınızın mükemmel görünmesi için yapmanız gereken şeyler var mı? Evet ve hayır mı? Bunun için nereden ve neyle başladığınıza göre değişir. Açıkçası her boyutta dudak her kişiye uyumlu olmayabilir. Doğal dolgu maddeleri kullanarak yüzünüze uygun bir form yaratmak mümkün.

Dudak kalemi sürdüğünden beri Mısır’ın antik kraliçeleri, çekici dudaklara sahip olma olgusu her zaman onaylanan ve aranan bir özellik oldu. Scarlet Johanson’dan Angelina Jolie’ye dek bugünün dünyasındaki starların kalın, etli dudakları, dolgun dudak trendini adeta güzelliğin en önemli kriterlerinden biri haline getirdi. Dudak boyutunuzu vurgulamak için cilt dostu dudak kalemlerini kullanın ya da daha kalıcı metotlar tercih edin, dolgun dudaklara sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Geçmişte, dudakları enjeksiyonlarla dolgun hale getirmek, genç görünümlü dudaklara sahip olmak; olgun kadınlara özgü bir uygulamaydı. Bugün ise durum farklı.

Fazla dolgun bir dudak kulağa çekici gelse de, bazen ortaya hiç de estetik olmayan bir görünümün çıktığını söylüyor. “İşin sırrı dolgu enjeksiyonu yaparken doğallıktan uzaklaşmamaktır. Aşırı dolgun dudaklar herkese yakışacak diye bir şey yok. Maalesef bunu hastalarıma anlatmakta zorlandığım oluyor. Yaştaki ilerlemiş kadınlar gençken sahip olduğu hacmi dudaklarını geri kazandırmak ve dudak çizgilerini doldurmak için dudakları enjeksiyonları yaptırırken; daha genç hastalar ise, kendilerini daha çekici gösterdiğine inandıkları için yaptırıyorlar.”

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×