Sık Sorulan Sorular - Micro Plus nedir?

Micro Plus, mikro ve galvanik akım ile birleştirilerek en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş elektro terapi cihazıdır. Benzerleri arasında en güvenli teknolojiye sahip olan tek sistemdir.

Yüz kaslarının sıkılaşması ve yüzünüzün ovalliğinin görüntülenmesi amacı ile kasları uyaran bir sistemle geliştirilen Micro Plus sayesinde Demi Moore ve Angelina Jolie gibi ünlüler operasyonsuz gençleşme yöntemini kullanıyorlar. Dünyaca ünlü isimlerin de güvenle kullandığı iğnesiz-acısız, botox ve herhangi bir dolgu maddesi kullanılmadan yapılan yüz gençleştirme formülü Micro Plus artık Alanya’da, Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nde…

HAREKETSİZLİK, düzensiz beslenme, ileri yaştan dolayı zamanla kas tonajı azalır ve elastikiyetini kaybederek sarkma meydana gelir.Üst kollarda, bacaklarda,basen kısmında, yüzde ve özellikle yanak ve çene bölgesinde oluşan bu görüntü pek hoşa gitmeyecek türdendir.Kas sarkmasını önlemek için düzenli spor yapılması ve düzenli beslenmek gerekir.Kasları sıkılaştırmak için özel cihazlardan da yardım alınabilir.

Bu cihazlardan biri, Alanya’da ilk defa Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi’nde hizmet veren Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nde kullanılmaya başlandı.
“Micro Plus cihazı, kasları uyararak kan dolaşım sisteminde salınım olduğu sürece kaslardaki enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağların kullanılmasını sağlıyor.”

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×