Sık Sorulan Sorular - Selülit ile Başetme: LPG Cellu M6 Keymodule-i

Amerika Birleşik Devletleri’nin yetkin kurumu “Food & Drug Administration“ın selülit konusunda belge verdiği, dünyadaki tek cihaz olan LPG Cellu M6 keymodule i selülit tedavisinde yeni bir tedavi çağının öncüsü olarak bilinmektedir. Cellu M6 keymodüle yüksek teknolojiyle özellikle hypodermal yağ hücreleri üzerinde etkin pozitif değişiklikler sağlanmaktadır.

LPG yöntemiyle selülit tedavisinde, cildin mikrodolaşımı yeniden sağlanarak bağ dokusunun kendini tamir etmesine yardım etmekte böylece cildin tonu ve görünümüne katkı sağlamaktadır. Selülitlere karşı mücadelenizde dostunuz, sağlığınızın kaynağı LPG, her yaşta kadının faydalanabileceği zamanın yıpratıcı etkilerini geri çeviren etkili bir selülit tedavi yöntemidir.

Lpg İle Selülit Tedavisinin Estetik Amaçlı Uygulama Alanları * Selülit tedavisi * Vücut kontur düzeltmeleri, lokal inceltmeler, bölgesel zayıflama * Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma * Liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırma diğer estetik ameliyatlar sonrası skarların yumuşatılması ve düzensizliklerin giderilmesi.

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×