Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi, Alanya

TEKNOLOJİK UYGULAMALAR

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi tarafından uygulanan tüm tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Güzellik Rehberi

Estetik tedavileri, Güzellik uygulamaları, Kişisel bakım ürünleri ile birlikte, saç, cilt ve tırnak bakımı tüyoları, doğal bakım ürünleri ve faydaları, cilt veya saç ile ilgili problemlere çözüm önerileri gibi güzellik bakımına dair her şey Medilase Güzellik Rehberi’nde .

Estetik - Güzellik

Estetik ve Güzellik uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Doktora Sorun

Sağlık sorunlarınız hakkında uzmanlarımızdan yardım alın.

E-Randevu

Sistemimiz üzerinden hızlıca randevu oluşturmak için tıklayınız.

Teknolojik Uygulamalar

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi tarafından uygulanan Teknolojik Uygulamalar

Thermage Body Vücut Sıkılaştırma

Non-invazif ışık ve enerji bazlı cilt sıkılaştırma uygulamaları kozmetik tıbbın en hızlı ilerleme kaydeden bölümlerinden biri. Tüm cilt sıkılaştırma tedavileri aslında aynı mantıkla çalışıyor

Scarlet S

Epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilen bu sistem, özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir.

Baby Face Beauty

Baby Face Beauty cilt yenileme lazeri, thulium lazer teknolojisinin yardımıyla etkili anti-aging maddeleri cildin alt katmanlarına ulaştırarak optimum fayda sağlıyor.

ClearLift

ClearLift Lazer, olağanüstü bir yenileme avantajı ile birlikte kolajen bir üretime olanak sağlamaktadır. Müdahalesiz, acısız ve duraksamadan çalışan bir uygulamadır.

CooLifting

Cilt yenilemede devrimsel bir yenilik olan CooLifting cilt bakım sistemi, tek bir seansta yüzde gözle görünür bir lift etkisi yaratıp çizgileri yumuşatırken, tedavi kür olarak uygulandığında uzun vadeli anti-aging faydalar sağlıyor.

Oksijen Terapisi

Oksijen Terapisi oksijen teknolojisi, cildi canlandırmak, daha duru, daha taze bir cilt yaratmak için vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanan yeni bir sistemdir.

Lazer Epilasyon

Kadın veya erkek olsun görünümüne özen gösterenlerin dikkat ettiği noktalardan biri de vücudun bazı bölgelerindeki istenmeyen tüylerdir. Günümüzde bu tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi lazer epilasyondur.

Ultralyse Bölgesel İncelme

Ultraliz ile düşük frekans ultrasound dalgaları veriliyor ve yağ dokunuzda direkt küçülme meydana geliyor.Yağ dokuyu hücre düzeyinde küçültme ve diyetle harcanabilir hale getirmeye yarayan Ultralyse denilen sistem de düşük frekanslı ses dalgaları kullanılır.

iletişim

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya


Email: [email protected]

Detaylı bilgi ve randevu için:

(+9) 0242 513 3330

Estetik ve Güzellik Merkezi Çalışma Saatleri:

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 15:00

Medilas:

Özel Medilas Polikliniği estetik, güzellik, cilt ve vücut bakımı alanında hizmet veren modern etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

Tedaviler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Medilas Estetik ve Güzellik merkezi hizmet, tedavi, ve uygulamaları ile ilgili merak ettiğiniz sorular ve yanıtları için tıklayın.